Main Menu

Novogodištarije

Started by AnaK, November 23, 2009, 07:23:45 PM

Previous topic - Next topic

Plava Baklava

Mogli bi da se prave i od tečne polimerne mase, ali ona nije baš jeftina.


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

AnaK

Ne bih ja to dizala na nivo, baš neki niskobudžetni projekat. Našla sam beli lepak, za keramiku, nezgodacija je što se prodaje u džakovima od 15-25 kila :lol: Mora da postoji nešto, mora. Ne znam one 'bubreće' boje za kestil kako bi se ponašale  :think:
Janko 23.7.2002.

Plava Baklava

One se zalepe za podlogu, fiksiraju se toplotom. Treba nesto sti po scvrscavanju moze da se skine.  I da mu ne trebaju neki ekstra uslovi. Ili da se nalije u kalup i kasnije lako izvadi.


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

cici

Quote from: AnaK on November 09, 2014, 12:41:34 AM
Ne bih ja to dizala na nivo, baš neki niskobudžetni projekat. Našla sam beli lepak, za keramiku, nezgodacija je što se prodaje u džakovima od 15-25 kila :lol: Mora da postoji nešto, mora. Ne znam one 'bubreće' boje za kestil kako bi se ponašale  :think:
Pa eto da se obezbedis dozivotno :lol:


AnaK

Nela, fala, ja bih par komada, da probam :lol:
Baklavice, možda i to nije loše, na papiru za pečenje  :think:
Janko 23.7.2002.

Lani


Urbana



cena +/- 40 eu ovako komplet
Ne bojim se nacizma i terorizma imam strah o pomodarstva i primitivizma

Urbana

Quote from: AnaK on November 08, 2014, 11:54:25 PM
Prvo, napokon ovo:




Ovo sam radila sa crvenim i belo-srebrnim papirom super je i vrlo jednostavno....kasnije sam kupivala pa pravila na isti fazonu sa kuglicama od vate i super je

Ja svake godine dokupim koju novu kuglu (4-5 komada ) cisto da mogu da promenim temu   
Ne bojim se nacizma i terorizma imam strah o pomodarstva i primitivizma

Glitter


gasha

onaj venac sa vesalicom je bas divan  :love32:
juce sam vec videla ng jelku u delti, a vidim i ovde ng raspolozenje  :girl_in_love:
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

cici

Ja nikako nisam u ng raspolozenju.


AnaK

Pa rano je za raspoloženje, ali ja jesam u razmišljanjima i sitnim planiranjima  :girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

gasha

ja stalno nesto razmisljam o necemu slicnom ovome


cici   :bighug: bices
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

monochrome

mi cemo move godine samo da se izgubimo :diva:
stelka ce kod tate...mi hocemo da nas sluze i da se ni sa cim ne bakcemo...

Glitter

Quote from: cici on November 09, 2014, 09:31:18 PM
Ja nikako nisam u ng raspolozenju.
nisam ni ja pogotovo sto znam da cu jos uvek biti ovde
Mada S je u fazonu da dodje oko polovine decembra i ostane nesec dana