Main Menu

Novogodištarije

Started by AnaK, November 23, 2009, 07:23:45 PM

Previous topic - Next topic

senka

Meni su oni tragovi Deda Mraza  :girl_in_love:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

gasha

Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

AnaK

Janko 23.7.2002.

Lani


jel

napravih jucekao na gashinoj slicici
slikam pa kacim ;)

My name is Luton, Robin Luton :lol:

Margarita

ja sad kad gledam ove razne ideje, dodje mi da ne komlikujem sa jelkom uopste :girl_haha:
prepustim je deci, a ja u dnevnoj da se zezam sa zavesama i ostalim drangulijama :girl_in_love:
mislim da bi dobro delovalo i na moj nervni sistem :rofl:

MissL

Ako neko nije za kreativne kucne projekte, a dopada mu se ono sto sam pre neki dan postavljala..  u Jysk-u ima svasta u tom fazonu. Scandinavian Christmas :girl_in_love:
Jeste dobar deo jednostavan za napraviti, ali je trenutno svasta na snizenju...
U to ime pozdravlja vas moje drveno srce :lol: :girl_in_love:
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D


MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Unabebili

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

monochrome

dobro, jel deda mraz postoji ili ne :think:

Glitter

ne znam za deda mraza ali se svaki dan smejem na tvoj potpis...sneg na ostrvu :rofl: oko 15 minuta

AnaK

Ne daju mi mira ove sove, a ni ne deluju strašno teško. Moram filc da kupim  :girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

Lani

Filca je bilo tamo u onoj hobi radnji u Tošinom bunaru, ne znam rade li oni još uvek.