Main Menu

Zamislite da...

Started by Deda, May 01, 2009, 07:27:37 PM

Previous topic - Next topic

Ivy


Unabebili

aaaaaaaaaa, pa ' de me nadjoste sa temom??? :lol:

1. Kupila bi ocu stan u istoj ulici gde sam se rodila i gde smo proveli dosta sretnih decenija (kucna pomocnica ukljucena u cenu stana dozivotno :rofl:)

2. Kupila par hektara negde u lepom delu Srbije, ogradila debelim i visokim zidovima, izgradila kucu od maksimu 120 kvm, opremljenu fuuuuuuuullllll - shuma i potoche ukljuceni u tih par hektara ;D )

3. Ostatak bi zavrsio pristojno orochen u nekoj svajcarskoj banci


4. Jedno sto 'iljade odvojila da obidjem destinacije koje oduvek zelim da obidjem.

Tek kad bi zavrsila stavke 1., 2., i 3. , rekla bi ocu da se spakuje polako i dala mu kljuceve, muzu da se spakuje - brzo :rofl:, bez kljuceva :music:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

dmi

Quote from: cici on May 01, 2009, 09:25:43 PM
To ćeš svakako uskoro da uradiš :kiss1:

hocu, hocu ali ne mogu odmah :kiss1:
a u ovom slucaju bih uradila odmah
a mozda da pocnem da igram loto, ako sam dobila GC sto ne bih i sedmicu :rofl:

Quote from: Ivy on May 01, 2009, 11:34:27 PM
ufff...vjerovatno bi mi sav novac oduzeli na vrijeme  :D

:lol:
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

Beatrix Kiddo

Quote from: Dada on May 01, 2009, 08:32:07 PM
Zamislila sam :sreca: Kakav crni biznis pa da se sjekiram i moram da radim  :D rentijerstvo je majka  :clap:

Prepisujem  :turpija:
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

maripoza

Quote from: Beatrix Kiddo on May 02, 2009, 12:34:03 AM
Prepisujem  :turpija:

0+. Znaci, podrazumeva se. :lol:
Jos bih i platila nekom da mi nadje sta cu da rentiram. :rofl:
Old enough to know better, but too young to care.

Beatrix Kiddo

Quote from: maripoza on May 02, 2009, 12:52:54 AM
0+. Znaci, podrazumeva se. :lol:
Jos bih i platila nekom da mi nadje sta cu da rentiram. :rofl:
Ja ne bih.. Ipak bih se uzdala u svoje kljuse...
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

TINK

U danasnje vreme 1,5 milion nije uopste puno. Ovde bih mogla za te pare uzeti dva skromna stana. Cene su otisle u nebesa, milionce nije sto je nekad bilo  :girl_sad:

Inace ne igram loto i ne bih volela da dobijem na njemu. Imam osecaj da bi mi se sve okrenulo naopacke  :crazy:. Jel da, bas sam monotona i dosadna  :-[

maripoza

Moje kljuse se udavilo u niksickoj krvi. :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

TINK

Quote from: Ivy on May 01, 2009, 11:34:27 PM
ufff...vjerovatno bi mi sav novac oduzeli na vrijeme  :D

Ne znam da li bi stigli na vreme  :lol:

maripoza

Quote from: TINK on May 02, 2009, 01:12:59 AM
Ne znam da li bi stigli na vreme  :lol:
Ne bi ako joj ga ti pricuvas. :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

TINK

Quote from: maripoza on May 02, 2009, 01:15:42 AM
Ne bi ako joj ga ti pricuvas. :lol:

Zar tako o meni da mislis  :-[. Ja ne bih volela da dobijem silne novce. Vise bih se obradovala sici, da je onako neobavezno potrosim  ;D. Puno novca je velika briga  :shout:

Dada

Quote from: TINK on May 02, 2009, 01:18:49 AM
Zar tako o meni da mislis  :-[. Ja ne bih volela da dobijem silne novce. Vise bih se obradovala sici, da je onako neobavezno potrosim  ;D. Puno novca je velika briga  :shout:

Ma keve ti  :lol:

:D :kiss1:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

maripoza

A da sam ti ja to rekla, Tink, sigurno bi se uvredila. :lol:
:flower:
Old enough to know better, but too young to care.

Dada

Quote from: maripoza on May 02, 2009, 01:28:22 AM
A da sam ti ja to rekla, Tink, sigurno bi se uvredila. :lol:
:flower:

:turpija: :angel:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Beatrix Kiddo

Quote from: TINK on May 02, 2009, 01:18:49 AM
Zar tako o meni da mislis  :-[. Ja ne bih volela da dobijem silne novce. Vise bih se obradovala sici, da je onako neobavezno potrosim  ;D. Puno novca je velika briga  :shout:
Kakva velika briga... Sve bih odmah spiskala, ne bih ni eurića ostavila  :D
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.