Main Menu

Zamislite da...

Started by Deda, May 01, 2009, 07:27:37 PM

Previous topic - Next topic

maripoza

Za vas kojima je to velika briga imam resenje u onoj brigo moja predji na drugoga:D
Old enough to know better, but too young to care.

Beatrix Kiddo

Quote from: maripoza on May 02, 2009, 01:59:30 AM
Za vas kojima je to velika briga imam resenje u onoj brigo moja predji na drugoga:D
Bleso  :lol: :lol: :lol:
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

maxic

Ja sam ubjedjena da se ne bih iznenadila uposte :lol: Redovno mastam, jer su dnevno vidim min. dva bilborda sa silnim milionima. I onda se iznerviram kad se "probudim".

'Vako, kupila bih stanove svima koji su mi bliski, a nemaju ih. Otplatila kredite ovima sto ih imaju, a pod kreditom.
Povela drugarice sa klincima i Dizni. Putovala s familijom (i par siterki). Imala manje kuce, na vise destinacija.  Ulozila novce ( tj platila nekog da mi ih ulozi)  na vise frontova i opusteno se zanimala uzimanjem casova iz raznih oblasti, od fotografije do dekorisanja torti :lazy:... Opet sam se istirpovala :music:

U svakom slucaju, milion i po me ne bi okrpilo.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Deda

Ne bih ja ni to dejorisanje ucila...nek zivU i drugi.... :crazy:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

TINK

Samo me vi zezajte, ne znate koje su muke sa tolikim parama  :lol:. Ja se nerviram kad potrosim sicu na brdo gluposti i uvek se nerviram kako ne znam sa parama. Tako da sumnjam da bi velike pare pametnije potrosila  :-[, jedino da ih pustim da odstoje desetak godina dok se opametim  ;D. Mislim jeste to puno para, ali bih ja investirila sigurno u puno gluposti  :D, pa se posle 2-3 godine kajala  :fool:

Kafica

To u startu kažeš 'Kako došlo, tako otišlo' i ne sekiraš se :lol:
Ili 'Dirty money-čistoća je pola zdravlja!' :lol:
Ne znam šta bih :ces: Verovatno bih svima rastrubila, pa bih piskala na poklone sebi i svima redom... Kad bih se osvestila da treba i nešto pametno da uradim, već bi bilo prekasno :) Ali tu su uvek ove dve utešne rečenice :lol:
Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile:

Gost51

nas 4 koleginice svake nedelje  igramo loto i mastamo  :)

NenaS

Za pocetak ne bih nikom rekla ni reci...u kakvoj zemlji zivimo, vec vidim otmicu dece i zahteve za otkup koji bi mi odma resili sve probleme s tim novcem... :pljucka:
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

SC

 
Kupila bih par stanova, autic, gomilu poklona za drage ljude i ostatak bi potrosila na putovanja  :jupi-do: :dance1:
Dunja 13.06.2007
Petar 09.01.2009

Ivy


:ph34r:

#40
i
Quote from: Dada on May 01, 2009, 08:32:07 PM
Zamislila sam :sreca: Kakav crni biznis pa da se sjekiram i moram da radim  :D rentijerstvo je majka  :clap:

iliti ... ne bih ja tu nista mijenjala :D

btw...ne smijem ni da pomislim gdje bi  :propovjed: ulozio  :no:

SC

Dunja 13.06.2007
Petar 09.01.2009

Dada

Quote from: :ph34r: on May 02, 2009, 06:53:24 PM
i
iliti ... ne bih ja tu nista mijenjala :D

btw...ne smijem ni da pomislim gdje bi  :propovjed: ulozio  :no:

:lol: :lol: :lol:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Kafica

Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile:

dmi

Quote from: :ph34r: on May 02, 2009, 06:53:24 PM
i
iliti ... ne bih ja tu nista mijenjala :D

btw...ne smijem ni da pomislim gdje bi  :propovjed: ulozio  :no:

stvarno bre nisi normalna :lol:
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen