Main Menu

Operacija krajnika i vasa iskustva

Started by Lukina mama, June 25, 2010, 05:44:12 PM

Previous topic - Next topic

Lukina mama

Kao sto znate Luka mora na operaciju, mene naravno strah, znam da ce biti bolje ali me zanima da li je neka od vas prosla kroz to i ako moze neki savet i informacije.

Hvala :)

Luki takodje mora da se stavi ta cevcica u usi, tako daa cemo jednim udarcem ubiti dve muve  :nokti2:

Luka ,09 April 2005

Lani

Lukina mama

Luka ,09 April 2005

AnaK

Janko 23.7.2002.

Lukina mama

evo ja cu da nastavim sa ovom temom, i razvojem dogadjaja u vezi Luke.

Bili smo jutros kod drugog lekara, i on je potvrdio ono sto sam i ja mislila (bravo ja :)  ) da ne moraju cevcice da mu se stavljaju u usi, da mu je sluh ok, i ono malo problema sto ima, da ce proci kada mu izvade krajnike.

Sutra ce me zvati sestra iz njegove ordinacije, da zakazemo operaciju i da uradimo u bolnici koju ja preferiram.

Luka je bio ok na pregledu, ja kao probala da mu objasnim i on je sve klimao glavom, kao da razume :D
Luka ,09 April 2005

Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

AnaK

Janko 23.7.2002.

Lukina mama

Samo da javim da je operacija zakazana za 3 Avgust.

Poslace mi informacije, moramo da idemo na analize u bolnici, i jos nekoliko stvari pre operacije.

Dobra je stvar sto ce mama biti tu, mada cu ja uzeti par dana sa posla, cisto da budem uz njega, jer kazu da je bolno par dana posle operacije, pa ne volim da nikoga obavezujem da ga pazi kad je nervozan :D a bice sigurno.....
Luka ,09 April 2005

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Janko 23.7.2002.

dmi

Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

Lukina mama

Ja samo mali update :D bili smo danas na pre admisison testing, merili smo se 21kg, popunili koje kakve formulare, i onda smo vadili krv  :nokti2: Luka je malkice plakao, jer ovde vade iz vene, i vise ga je bolelo ono kada mu je vezala onu gumu oko ruke, nego sam ubod igle, teta je bila nezna, a mama mu je obecala jedan kamion zato sto je bio dobar :)

Idemo u cetvrtak na jos jednu konsultaciju sa doktrom koji ce ga operisati, pa cemo da vidimo .

U utorak imamo operaciju zakazano za 8 ujutru, a moramo da budemo u bolnici 5:45  :blink:

Mama je obecala jedan crane igracku, onu dizalicu, mozda ce to da umanji bol  :)
Luka ,09 April 2005

Lani

Tako rano? :blink:
Igračke provereno ublaže bol.  ;)  Biće to sve dobro. :bighug:

AnaK

Janko 23.7.2002.

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it