Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

stacka

Vocko, normalno je da se zakaslje ako toliko balavi. Ne zna srecica da se izbori sa tolikom kolicinom pljuvacke jos uvek :love32:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Vockica

I ja to mislim. U subotu u 11h snimamo kukove.
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Vila

Quote from: bubi on August 04, 2011, 10:45:10 AM
vocko moj Lule jos uvek balavi.mi smo jedini u okruzenju koji portikle nose od 2 meseca i nikad kraja.dnevno promenimo 5-6.
Dušan još uvek balavi sa dve i po godine :rofl:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

bubi

Lani

:lol:

Una i dalje čas vrućkasta čas nije, sve se nadam od zubića je. Vodio je mm da uradi KS pa ćemo videti kakvi su rezultati i da li uopšte da idem kod dr.

Vila

Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Vockica

Ipak smo isli kod dr zbog kaslja. Nema nista na plucima, grlo nije crveno ali ima slivanja. Ispiranje fizioloskim, inhalacija pantenolom danas i sutra.Uzeli smo i bris oka jer mu infekcija ne prolazi. Dala nam je neke kapi do rezultata.
Merila sam ga i ispada da je napredovao 250gr za dve nedelje. Znam da nije ista vaga i necu da panicim dok ga ne izmerim u Kg-u.
Rekla sam joj da sutra snima kukova a ona kaze da bez obzira na dobar rezultat ne skidam siroki do sestog meseca :blink:.  I kome sad verovati?
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Lani

Ja sam već više puta pominjala moj stav o širokom povoju. ;D
Ako si nesigurna i plašiš se, slušaj dr.

Vockica

Lani koji je tvoj stav?
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Lani

Pa moj stav je da široki povoj ne može da pomogne da zaista postoji neki problem. Iva je imala problem i zato je 4 meseca nosila kaiševe, sa širokem povojem je mogla da se slika.
Zato sam Unu odvela odmah sa mesec dana, da bih znala na vreme ako moram da reagujem nekako. I na sreću, sve je bilo OK već na toj prvoj kontroli pa smo mi sa mesec dana počeli da zabušavamo sa širokim povojem da bismo ga, posle druge kontrole sa 2.5 meseca, potpuno ukinuli (sa prećutnim blagoslovom doktora doduše ali i da mi on nije sugerisao, skinula bih).
Jednostavno, sve te priče da su ljudi sa našeg podneblja skloni problemima sa kukovima meni ne piju vodu. Pa zar smo mi jedino takvo podneblje na svetu? Tako ispada, pošto smo otprilike jedina zemlja na svetu gde se deca još uvek maltretiraju širokim povijanjem.

Tchi

ja se slazem sa lani, inace iznenadili su me u frontu vise ne preporucuju siroko povijanje, leonu uopste nisam stavljala, veceras idemo privatno na uz da vidimo kakva je situacija jer u dz cu tek moci da zakazem za oktobar

Vockica

I ja isto to mislim. Sutra ce mi covek reci, mislim da sam zapamtila da je dr Smoljanic.
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

linga

Meni je dr na UZ rekla da se je sve o.k. i da skidamo povoj, to je bila kontrola s dva meseca.
Ja sam joj i inace stavljala samo zato sto su im gooze tako male, pa mi lakse da je kontrolisem kad ima povoj. Koji sam naravno skidala kad god je bilo jako vruce...

Ne brini se za tezinu, on toliko lepo napreduje prva dva meseca da ako i dobije manje u trcem nije strasno. A 650 je minimum, a posle treceg meseca i manje...

Deda

Cak i Pn nema vise sirokog povoja, rodi se beba i samo pampers, sad ne znam da li sto je leto  :crazy:. Ova bebica od moje drugarice 15.7. rodjena- samo pampers.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Iva

Lani kako je Una?  :innocent:

I ja nisam za siroki povoj, tako da Srni nisam ni stavljala, samo svedsku pelenu preko pampersa. Dr na UZ kukova me pitala da li stavljam i ja kao spremna da slazem i nisam mogla.  :rofl: Kada sam joj rekla da ne stavljam, samo sto me nije pojela. Kukici ok, i kao da u buduce stavljam, ja reko` vazi.  ;)
I. 24.11.2006.
S. 30.4.2011.