Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

linga

On mene taaako podseća na Aleksu mog, krofnice jedne :))

Pepi

A jeste, sećam se Alekse, kakav je mekan i krofnast bio :girl_in_love: :girl_haha:
Nego ja kad pogledam mog Lazu, Petar je spram njega mršavko  :girl_haha:
Izrastao mu treći zubić, dvojka gore...i još će neki, ne vadi prstiće iz uusta i sav je kenjkav...

vrana

Vuja mi je zapusen od juce, ne primeti se tolko dok je budan, al kad zaspi bas cujem kako mu je nos zapusen. kad mu isperem nos fiziloskim, krene bas dosta slina, providne su.
od jutros cujem i da je gadndo promukao.

sta da radim, samo fizioloskim da ispiram nos, jel tako? ima li potrebe da ga vodim kod dr zbog te promuklosti?

vasa je isto slinav, btw, ali nista pored toga.
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

AnaK

Samo da podsetim da mu podigneš uzglavlje, da mu se ne svila u uši. Drugih saveta nemam, samo vam želim da brzo prođe  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

vrana

ja ga celu noc drzala u onoj njihalici, on tu voli da spava preko dana, a uzglavlje dignuto. tako cu i veceras, pa cu da vidim kako se razvija. merila mu temperaturu jer mi se ucinilo da je topao, imao je 37.2 ali mislim da je za bebe to normalno.
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

AnaK

:kiss1:

I ja mislim, posebno po ovoj vrućinčini, da je normalno i za starije. Da prođe tako  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Lani

Normalno je. Ja bih isto kao ti, samo fiziološki, i proći će.  :kiss1:

Vockica

A da ga malo inhaliras fizioliskim zbog promuklosti  :think:
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Tchi

moji su pre nekih 15tak dana zaslinaveli, prvo maksa, dan kasnije i leon vec sam videla kako mesec dana vuku to, kad posle par dana nista
sto se tice njihalice mislim da ti je on preveliki da spava u njoj, ne znam kakva ti je, moji su vec u tom uzrastu mogli da se pridignu i prebace napred

vrana

pa ona je kao predvidjena za uzrast do 6 meseci, ali meni je vasa u njoj spavao preko dana sve do devetog meseca. npr ja ga u njoj uspavam i on tu dremka pored mene, kad se probudi, svakako trazi da iz nje izadje pa ga ja onda izvadim. a vuja nema sanse da bi se iz nje iskobeljao, on je mali tromi medvedic  :girl_haha:
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

Tchi

zavisi i kako se veze, moja je samo oko guze pa su se bez problema usprevljali u sedeci polozaj i onda se naginju napred

vrana

ja moje ni ne vezujem  :girl_haha:

vukasin mirno lezi u toj njihalici i samo gleda oko sebe, eventualno podigne nogu pa je razgleda, inace se uopste  ne vrpolji, a da se uspravi u njoj u sedeci polozaj, to nema teorijske sanse. ma kazem ti, to je jedan lenji debelic, nije uopste neki zivahan tip  :)
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

Tchi

samo se ti zezaj, ja sam tako ostavila leona nije imao ni dva meseca samo da odem do makse nije ni pola minuta proslo vec je visio samo sto nije ispao, meskoljio se levo desno i cela guza ispala sa lezaljke

Vockica

Tako ce Vrana da se opusti a Vuja stoji pored njihalice :girl_haha:
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

emge

Vrano :deda: vadi to dijete odatle i na pod i na stomak brzo :deda: