DIJETA...ko ce, ko ce , ko ce...

Started by Deda, May 04, 2009, 10:05:07 AM

Previous topic - Next topic

Lani


stacka

Dragana, prvih nedelju dana cu smanjiti kolicinu unosenja hrane i slatkisa, da mi se ne sokira organizam odmah :lol: posle cu UN. Ona mi je uvek do sada zavrsavala posao.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

draganaa

Quote from: stacka on January 25, 2014, 01:19:47 PM
Dragana, prvih nedelju dana cu smanjiti kolicinu unosenja hrane i slatkisa, da mi se ne sokira organizam odmah :lol: posle cu UN. Ona mi je uvek do sada zavrsavala posao.
Mogle smo zajedno, bicenam lakse a i nije nam prvi put  ;)
Jovana 4.4.2005.
Lazar 12.02.2007.

AnaK

Samo napred, devojke  :clapping: :clapping: :clapping:

Ja sam već neko vreme na nekoj kombinaciji režima, i nisam nezadovoljna, s obzirom na to da mi dugo ne ide ništa, ili ide natpužnom brzinom.
Janko 23.7.2002.

Beatrix Kiddo

AnaK, vazno da ide  :clap:
Mada, meni se cini, po tvom izgledu, da ti je potrebno samo odrzavanje  ;)

Dawn, Stacka, Draganaa  :clapping: :clapping:
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

AnaK

Hvala, hvala,  :kiss1: ali treba mi mnogo do devojačke težine, kojoj više i ne težim, ali dosta mi treba i do one kojoj težim.
Janko 23.7.2002.

Beatrix Kiddo

Meni do idealne "preporucene" treba jos nekih 7 kg.
(nisam se mjerila kad sam bila na idealnoj djevojackoj tezini, ali mislim da je to bilo 1-2 kg manje od idealnog)
Imam teske kosti, a i rebra su mi nekako siroka, tako da vec pocinju da me zuljaju - samo sto imam na stomaku, rukama i nogama viska...
U stvari, sad sam primijetila da mi listovi ostaju skoro isti, iako sam smrsala   :crycry:
bas me nerviraju...
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

stacka

Jao, meni su listovi uvek ogromni, cak i kad sam najmrsavija bila :girl_sigh:

Dragana, ja od 1. krecem sa UN, ako ti to nije kasno mozemo, svakako ce nam biti lakse.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Beatrix Kiddo

Ranije nisam nosila uze pantalone (vec zvonarice ili ravne), zato nikad nisam ni cizme kupovala...
A sad imam nekoliko "za cizme", pa tek sad primjecujem da su mi listovi skoro isti, a gore su mi siroke...
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

draganaa

Quote from: stacka on January 25, 2014, 03:42:38 PM
Jao, meni su listovi uvek ogromni, cak i kad sam najmrsavija bila :girl_sigh:

Dragana, ja od 1. krecem sa UN, ako ti to nije kasno mozemo, svakako ce nam biti lakse.
Ajde i ja cu onda da di prvog izbacim bar slatkise i hleb za rucak, da se i ja prilagodim na rezim sa manje hrane pa od prvig krecemo. :clap:
Jovana 4.4.2005.
Lazar 12.02.2007.

AnaK

Quote from: AnaK on August 30, 2012, 09:42:14 PM
Ja se poslednje vreme bavim tim tablicama sa glikemijskim indeksima, pošto sam uverena da i ja imam insulinsku rezistenciju, sve mi se uklapa. Šargarepa mi je potpuni zbun - od tablice do tablice (a pri tome gledam samo 'pouzdane' izvore - sajtove udruženja za dijabetičare i tako to) varira od 27 do 70+. :girl_wacko:

E, razrešila sam zbun zahvaljujući knjizi i tabelama na njenom kraju, dr Gifing.

Sveža šargarepa GI 32
Sveža cvekla GI 40
Cvekla kuvana GI 65
Šargarepa kuvana GI 85
Janko 23.7.2002.

nelly

Zaboravile ste nelly  :clapping:
:baba:
Si noc Sam odolela puzicima piti bundevari  I krempiti  :diva:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

draganaa

Quote from: AnaK on January 25, 2014, 09:14:26 PM
E, razrešila sam zbun zahvaljujući knjizi i tabelama na njenom kraju, dr Gifing.

Sveža šargarepa GI 32
Sveža cvekla GI 40
Cvekla kuvana GI 65
Šargarepa kuvana GI 85
Sargarepa sto se duze kuva ima sve veci glikemiski indeks.
Jovana 4.4.2005.
Lazar 12.02.2007.

bubi

Ja od prvog u teretanu.čekam da dobijem.
juce sam se svrckala sat i po po kraju i bole me listovi. :'( :crycry:
Strašno koliko nemam kondicije a ne znam i kako bi je imala kad mi je d..e vezano za stolicu.




kalimero

ja bih od sutra, ali nelly mi rece da ne valja ponedeljkom, pa cu od utorka onda :lol:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.