DIJETA...ko ce, ko ce , ko ce...

Started by Deda, May 04, 2009, 10:05:07 AM

Previous topic - Next topic

moma

mojoj su oslabile baterije
inace je ok
kupljena u maxiju 2010.
stoji u kuhinji pored frizidera
mislim da je to pravo mjesto za vagu :D

cici

Moja vaga je stara 13g pokazivala je razlicitu kilazu samo kad je trebala baterija da se zameni, moguce je da ne stoji na ravnom pa vam zato pokazuje razlicito.


nelly

I moja digitalna je ok -nazalost  :crycry:
bea izgleda najbolje od kada sam je upoznala -a to je evo sesta godina
kad smo bili na njihovoj slavi
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
ona je fino
izvadila svoje posudice sa salatama ..I tako slatko jela da sam morala I ja da probam  :-[
super je sve ukusno a tek neke pločice sto joj hleb menjaju  :balavi:
e sad da predjemo na temu
pocela sam od juce narandza dijetu..cini mi se da su mi zadnja tri pokusaja bila neuspesna  :wall:
imam previse viška +7 I zadnji mi je cas ako mislim ove godine da ih skinem
prošle godine sam ih fino taložila  >:(
Kali ajde opet da mi praviš društvo  :clapping: bila si mi talična kad smo je zajedno držale  ;)
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

Pepi


Lani

Ja nelly stvarno ne znam gde se tebi sakrilo tih 7 kg viška.  :turpija: Ja ih ne vidim.

senka

Ja imam Gorenje, isto pokazuje različitu težinu
na laminatu je uvek  +2.3
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

emge

Imam neku hyundai iz merkatora, ne mjeri ni masti ni ništa, samo težinu :)

kalimero

evo nelly, hocu, stvarno hocu.....od ponedeljka?  :D
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

vrana

kali, a sta bi sa dukanovom dijetom?
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

kalimero

pa to i planiram....samo od ponedeljka.... :)
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Beatrix Kiddo

Kali ce dvije dijete od ponedeljka  :girl_haha:

Quote from: Zumbulica on January 23, 2014, 09:36:56 AM
Nemoj te nikako. Mi smo nedavno uzeli, totalno je nepouzdana, svako merenje na istom mestu razlicit rezultat, a kad je pomerimo razlika je i po 5 kg  :lol: Mozda je nama zapala takva, bas sam se razocarala.

Inace, kupila sam par stvari za moju kilazu, smucilo mi se vise da razvlacim starudiju koju imam iz vremena kad sam bila 15 kg mrsavija (pre samo godinu i po  :crycry:) Cekala sam da smrsam pa da se ponovim, a to se ne dogadja  :lol:

ojoj dzaba, koliko god je pomjeram nece da pokaze drugi broj :D
Samo je isprobam da li stoji ravno, jer nam je parket sav talasast ...

Joj, Nelly, hvala ti   :flower:
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

moma


vrana

ja d akazem da i dalje odrzavam kilazu na 56 kg
u jednom trenutku sam pala na 53, pa sam se za praznike opet vratila na 56

nije lako, da vam iskreno kazem
tj. sada uz onaj isti rezim koji sam i ranije primenjivala, ne mrsavim, nego stagniram
znaci, nema opustanja  :nokti2:
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

nelly

Quote from: Lani on January 23, 2014, 06:17:00 PM
Ja nelly stvarno ne znam gde se tebi sakrilo tih 7 kg viška.  :turpija: Ja ih ne vidim.
:-X
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Kali sta god ali nemoj u ponedeljak ajde u nedelju ili utoral ti ponedeljci su falicni  :friends:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

kalimero

ajd......javim ti kad krenem.....ovih dana naravno..... :kiss:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.