DIJETA...ko ce, ko ce , ko ce...

Started by Deda, May 04, 2009, 10:05:07 AM

Previous topic - Next topic

Gost51

zaboravih dedi da kazem da sanjam o njenih 70 :crycry:

Deda

Quote from: jackie on October 25, 2011, 08:22:54 AM
zaboravih dedi da kazem da sanjam o njenih 70 :crycry:
:kiss1:
Cas ja mogu na 79, nista se ne brini  :girl_haha:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006


jel

ja sam na 79 :girl_sigh:
sutra - molim te fina da padne jedna prava navijacka pesma...
ono 'do groba'
My name is Luton, Robin Luton :lol:

Gost51

sutra dorucak rano
ne smijem da zaboravim

Vockica

Sad čitam o hrononutriciji i baš mi deluje ok :think:
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

rafa

Mislim da mi se vaga pokvarila, jutros i juce je pokazala neku nebulozu.  :crycry:
Mislim, nebulozu u minus, da ne bude zabune  :lol:. Ali prosto nemoguce.

Tako mi i treba kad nisam pravilno investirala u dobru vagu.  :rofl:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Saska

Quote from: rafa on October 26, 2011, 09:08:59 AM
Mislim da mi se vaga pokvarila, jutros i juce je pokazala neku nebulozu.  :crycry:
Mislim, nebulozu u minus, da ne bude zabune  :lol:. Ali prosto nemoguce.

Tako mi i treba kad nisam pravilno investirala u dobru vagu.  :rofl:
sto bi reko Ilija Cvorovic, "oce centrala da pogresi jednom, ali nece dva puta"  :lol: :clap: :clap:

senka

izmeri se ti još par puta danas možda se nebuloza ispoastavi kao tačna  :clap:

jackie, možeš da piješ svako jutro toplu vodu sa medom i cimetom, to je zdravo, skida kg i daje energiju, ubaci i grejp u svakodnevnu ishranu i on je odličan za mršavljenje
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

rafa

Ne zezajte, ko je jos izgubio 3-3.5 kile u tri dana, a pri tome jos u nedelju zgresio?  :lol:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

emge


AnaK

Janko 23.7.2002.

rafa

Ja bih stvarno da se radujem sa vama, ali ne mogu. :rofl:
Izmericu se na nekoj drugoj vagi ovih dana, mozda se i poradujem.  :lol:

Kad pocinje danas meseceva mena?
Jedete voce ili samo tecno?
:flower:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

senka

Quote from: Finalina on October 24, 2011, 01:50:12 PM
meseceva
26.10. 10:12 Mlad 27.10. 10:25

rafo ja sam sigurna da su ti kilogrami spali, kad se zavrti točak ide sve brže i brže  :clap:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

rafa

Jao kod mene vec pocelo, a nisam ni vocku pojela.  :rofl:

HVala senka  :kiss1:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception