DIJETA...ko ce, ko ce , ko ce...

Started by Deda, May 04, 2009, 10:05:07 AM

Previous topic - Next topic

rafa

thanks bubi

a jel pijes te proteinske mucke ili ne, u toj prvoj fazi?
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

bubi

Ranije sam pila jer mi je to bio jedan od načina da se skinem sa šećera.ostale su mi dve kesice jedan je hladni desert limun koji mi je gadan a drugi je sladoled sa jagodom i steviom.
Cokoladni mus je savrsen.Za krize ka slatkim odlično.
Mogu da vam ponesem na neku od kafića pa da probate.
Mislim da su dobri za pocetak dijete i za krize.




AnaK

Meni ne moraš, hvala  :kiss1: Samo me kapućino zanima zbog tog doručka, kupiću ga. A nemam krize za slatkim, uopšte :pljucka:
Janko 23.7.2002.

nelly

Za nas neupućene..o čemu pricate? :girl_smile:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

bubi

Pričamo Nelly o onim kesicama što je Anelore koristila.
Pogledaj Nutrico proizvode  :bighug:
Oni brzo skidaju kg ali ako se psiha ne promeni brzo se sve vraća na staro.




nelly

Hvala   :kiss1:
pogledacu kad budem pri kompu
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

AnaK

Kupila sam kapućino, jedva čekam jutro :lol: Inače, ima 16,4g proteina i 89kcal.
Janko 23.7.2002.

bubi

Lep je kapucino za njega ti treba mikrotalasna pa sam ga ja na poslu pila.




AnaK

Ja imam kod kuće  :girl_haha: Mada verujem da može i obrnut postupak, da se razmuti u toploj vodi, al' neću da eksperimentišem kad imam sve potrebno  :girl_haha: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

bubi





draganaa

Izmerila se jutros, i tezinu i obime.
Kad se ne slogirah. Zadnji cas uciniti nesto.
Uglavnom sest kila viska.  :o
Jovana 4.4.2005.
Lazar 12.02.2007.

stacka

O, pa ti si super, ja toliko treba da skinem da bih dosla do prve "pristojne" cifre  :crazy:

Juce sam se dobro drzala do 7 uvece, onda je mama donela strudlu sa makom :crycry: danas i sutra radim popodne, bice zeznuto, ali cu smatrati uspehom ako ne pojedem sto grama cokolade tokom dana :wall: :wall: :wall:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

draganaa

Do prvog se uigravamo. Ja sam juce pravila bajaderu, naravno ostalo. Komsinica donela strudlu, puna kuca svega sto volim. Danas sam kuci sa decom i vidim da ce i kod mene biti cupavo. Da bar rucam danas bez hleba bice super.  ;)
Jovana 4.4.2005.
Lazar 12.02.2007.

stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Draganaa i stačka krenule ste pa polako, za početak izbacujte pomalo. :kiss1: