Main Menu

Puder

Started by linga, July 08, 2010, 08:08:31 AM

Previous topic - Next topic

linga

Ne sećam se da smo imali ovu temu.
Mislim se koji puder da kupim, poslednje sto sam koristila je tečni max faktor, ne koristim korektor (a mozda bi trebalo  :-X ).
Mislila sam da uzmem za preko leta Vishy - jevu toniranu kremu.
Preporuke - antipreporuke?

Otežava mi stvar što imam mešovitu kožu, suvu sa masnjikavom T zonom.

AnaK

Mislim da ti je tonirana krema sjajno rešenje. Ja imam Vichy puder, prezadovoljna sam. Istu kombinaciju kože imamo.
Janko 23.7.2002.

anelore

Ja sam zadovoljna i Collistar-ovom toniranom kremom.

linga

tek sam malopre videla da pricate o puderima na onoj temi o sminkanju, izvinite. Ako hocete, mozete ovo onda tamo nakalemiti :)

Zadovoljna sam nekim Vishyjevim kremama, pa cu probati s toniranom kremom.

Summer

Ranije sam koristila Clinique puder, a poslednjih par godina Vichy i zadovoljna sam. Imam isto masnu T zonu. Leti retko koristim puder, samo za posebne prilike.
E da, poslednji sam put kupila Vichy Flexilift Teint  i ipak mi je bolji onaj Aera Teint koji sam ranije koristila.

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Ivy

Chanel teint innocence...one&only  :girl_in_love:  najbolji je  :good:

koristila sam i Vichy, bila sam zadovoljna...za mjesovitu kozu najbolji je Vichy Aera Teint... sada su u bocici, ranije je bio u tubi, ovaj je jos bolji...ali nijanse su malo...da kazem zeznuli  ;D nisu iste kao ranije... treba sve nijanse da isprobas prije nego sto kupis, dzaba dobar puder ako promasis boju, izgleda kao maska...

http://www.vichyconsult.com.hr/products-ATFF0001/aera-teint-pure/tekuci-puder-za-normalnu-i-mjesovitu-kozu.aspx

Glitter

ja pudere periodicno menjam jer mi ne odgovaraju isti u raznim periodima, niti godine niti meseca (zbog ciklusa i promenama na kozi)
sama preporuka od nas ovde i nije toliko vazna koliko ti moras da nadjes sta tebi odgovara i kad  :kiss1:
meni je jedno vreme savrseno odgovarao Korres i ton krema i puder, a sad mi ne odgovaraju, Natural Wonder mi je super odgovarao na jesen i zimu i vidim ovih dana da mi je opet to to kad ga stavim...
u potragu i nadam se da ces iz prve `ubosti` sta ti najodgovara

linga

Hvala vam zenske!
Probacu ovaj preporuceni, valjda ubodem nijansu, bela sam ko sneg...

pra-sence

Ja sam jedno vreme koristila Max factor tecni puder ali posle problema sa kozom koji sam imala jos davne 2003,dermatolog mi je zabranio(bukvalno mi je tako rekla )
Od tada stalno koristim obicni kameni puder od Max Factor-a (uvek istu nijansu) i savrseno mi odgovara.

MissL

Ja ne koristim nista leti osim bronzera u kamenu, tecni puderi i tonirane kreme mi nikako nisu za toplo vreme, mnogo mi se znoji lice i bez njih
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Summer

Treba da kupim novi puder, imam kombinovanu kozu, milion flekica i pegica. Svratila u Sephoru da vidim koliko kosta Clinique koji sam ranije koristila i uzeh tester od  Estee Lauder Double Wear. Jutros sam ga probala i svi su primetili kako mi je lepo lice, pocevsi od MM-a do koleginica na poslu, a niko nije provalio da je do pudera. Divan je.

Ali mu nije divna cena, 4.800 dinara  :crazy: Gledam na US sajtu je 35 dolara, što je oko 2.600 dinara. Ima li neko ideju kako da dodjem do ovog pudera po ceni nizoj od 4.800  :girl_smile:?

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

aleks

ne znam :(
samo da napisem da je estee lauder krema savrsena.  A dali su mi i tester za neki serum, lice savrsenstvo, a cena ludilo tako da ga necu kupiti.

Dior skin forever puder je fenomenalan.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Unabebili

Quote from: Summer on September 29, 2011, 10:53:53 AM
Treba da kupim novi puder, imam kombinovanu kozu, milion flekica i pegica. Svratila u Sephoru da vidim koliko kosta Clinique koji sam ranije koristila i uzeh tester od  Estee Lauder Double Wear. Jutros sam ga probala i svi su primetili kako mi je lepo lice, pocevsi od MM-a do koleginica na poslu, a niko nije provalio da je do pudera. Divan je.

Ali mu nije divna cena, 4.800 dinara  :crazy: Gledam na US sajtu je 35 dolara, što je oko 2.600 dinara. Ima li neko ideju kako da dodjem do ovog pudera po ceni nizoj od 4.800  :girl_smile:?

pogledacu ti ja na putu, ako je zncajno manje od 4800, ostavicu ti pm  :innocent:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

Summer

Quote from: Unabebili on September 29, 2011, 11:22:47 AM
pogledacu ti ja na putu, ako je zncajno manje od 4800, ostavicu ti pm  :innocent:

Divna si, hvala ti  :kiss1:

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Gost51

pih ja koristim najobicniji maxfactor color adapt
on mi je kao krema
i kad se sjetim stavim onaj isto maxfactor kameni