Main Menu

Nokti i lakovi za nokte

Started by janavi, March 22, 2011, 07:16:42 AM

Previous topic - Next topic

Margarita

da, slican je, ali nije isti
pokusavam da nadjem plavu koju cu moci da gledam na svojim rukama  :girl_haha: pa idem step by step

Glitter

ma to sa plavim ides iz neba pa u rebra, odmah uradis eurso ili queen of scots i voila :lol:

kalimero

mardz, to isprobas ove plavce sto ja imam, mora da je neki i "tvoja" boja..... :kiss1:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

prevodilica

ma sve su to njene boje, samo što još uvek to ne zna :lol:


Margarita

Quote from: Glitter on November 30, 2014, 11:58:47 PM
ma to sa plavim ides iz neba pa u rebra, odmah uradis eurso ili queen of scots i voila :lol:

probala sam neka 2-3, brze sam ih skidala nego sto sam mazala :girl_haha:

kalimero

prevodilice, mardz i ja imamo maltene iste lakovee, pretpostavljam i da nam je slican ukus za plavce :D
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

prevodilica

nisi upratila, marg i ja imamo skoro identične lakove, welcome to the club :lol:
te zaključujem da vama dvema još fale moji plavci :mrgreen: :turpija:


Margarita

takoreci, trojac bez kormilara :rofl: :bighug:

kalimero

:lol: :lol: :lol: tacno, znaci jos samo da isprobamo sve tvoje plavce :lol: :kiss1:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Lani

E vas dve što ne volite plave nemate pojma.  :girl_blum:
Inter, ne ti. :friends:

prevodilica

greška - njih dve samo još uvek ne shvataju da vole plavce :lol:
plavci ne mogu da se ne vole :rofl:


Glitter

Quote from: Lani on December 01, 2014, 09:12:35 AM
E vas dve što ne volite plave nemate pojma.  :girl_blum:
Inter, ne ti. :friends:
e bas vako :lol:

anelore

Nisam se pohvalila, pred put u Holandiju sam kupila OPi Cute Little Vixen na snizenju u apoteci u Ziri, 700 dinara.

prevodilica

lep je, anelore, sviđa mi se šimer

namazala sam rimelčić, nema plavog, odnosno ljubičast je i to elegantno, kremasto, tamnoljubičast
ali kad bih pokušala da ga slikam, pod odsjajem svetla/blica verovatno bi vam delovao kao tamno plav
ako se sad razumemo :lol:


Margarita

ne razumemo se, morace neka kafa da padne :turpija:  :lol: