Main Menu

Nokti i lakovi za nokte

Started by janavi, March 22, 2011, 07:16:42 AM

Previous topic - Next topic

Glitter

jel to zbog Moce ili nemas kad ili nesto trece :think:

Lani

Ja baš sad htedoh da pitam, zašto moraju da budu nenalakirani?

kalimero

nemam kad, za sada :lol: a retko bas sedim, boli me rana dok konce ne izvadim
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Lani

Pa u ležećem položaju možeš neki nude, i ako se zamažeš, neće mnogo da se primeti. Vidiš kako ja imam rešenje za sve situacije.  :lol:

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Lani

Ili to ili da daš matorom da ti lakira nokte.  :rofl:


:nokti2:

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Lani


Glitter

slusaj Lani slusaj :baba: ima problem za svako resenje

Lani


AnaK

Meni tako teško padnu ovakvi sw skupih i divnih lakova. Da je neka nesrećnica sa golden rose, mislila bih da samo nije normalna :girl_sigh:
Janko 23.7.2002.

Lani

Nesrećnica sa golden rose  :rofl1:

Glitter

Quote from: Lani on November 23, 2014, 10:36:51 PM
Možda je i ova ležala dok je mazala Paradoxal.  :lol:
jedino logicno objasnjenje je da je visila naglavacke sa lustera :lol:

cici

Quote from: Glitter on November 23, 2014, 09:54:35 PM
ova je bozemeoprosti oskrnavila ovaj chanel :crazy:
Quote from: Lani on November 23, 2014, 09:55:24 PM
:rofl:

Eh, da sam neka vlast. :girl_sigh:
Eh da idem i da masem bicem  :turpija: :turpija:


Glitter

sam odlepila prosle nedelje u delat city-ju sa gomilama zena koje su se sminkale u mraku :crazy: