Main Menu

Patike

Started by janavi, May 17, 2009, 11:26:24 AM

Previous topic - Next topic

Nanny Ogg

Uf, pa ni to nije jeftino  :-[
Ali su bas bas bas lepe

Ajte zene, ne dram'te

janavi

moguće da sam ja gledala neke druge, ako stignem sutra posle posla, potražiću
dopada mi se što kažeš da su udobne
meni je to otprilike najvažnije
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

stacka

Janavi, vec sam pisala na onoj drugoj temi - ja imam problem sa malte ne svakom obucom pozadi, na peti. Jos uvek mi se noge nisu zalecile od rana koje su mi napravile cipele pre skoro 2 nedelje. Probala sam ih na tako "ranjene" noge i veruj mi, nisam ih osetila. Mislim da su me prodavacice malo cudno gledale kad sam krenula da se odusevljavam kako mi prijaju :lol: :-[
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

AnaK

Predivne su. Jesu li potpuno ravne?
Janko 23.7.2002.

stacka

Uf, pa deluju kao da jesu, medjutim malo su uzdignute na sredini, kao da imaju anatomski djon. Najbolje da ih probas negde, ja nemam problem da nosim ravnu obucu, a cini mi se da sam zapamtila da ti i Cici ne mozete skroz ravno. :kiss1:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

AnaK

Meni je delovalo da je peta malo podignuta. Probaću, hvala.  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

stacka

ovo je taj isti model samo u drugoj boji, mozda ces ovde dobiti potpuniju sliku.

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Ivy

Stacka fantasticne su! Vidjela sam ih bas prije neki dan, jedna cura ih je nosila...moracu da kupim jedne  :ok:

Tchi

Quote from: stacka on May 22, 2009, 04:26:24 PM
...pozelala sam da opet imam 10 godina i da u novoj obuci izlazim iz radnje :-[ :lol:

aaaa  :ces: ja to i dan danas uradim kad zelim, sta me gabri  :innocent:

:ph34r:

hocu i ja da se hvalim  :girl_haha:

kupljene oko nove godine na snizenju i evo konacno docekale ljeto i  vadjenje iz kutije :clap: ... ljeSpe su uzivo  :-[ :love32:

stacka

Quote from: Tchi on May 22, 2009, 08:37:10 PM
aaaa  :ces: ja to i dan danas uradim kad zelim, sta me gabri  :innocent:
:innocent: :kiss1:
Quote from: :ph34r: on May 23, 2009, 02:31:42 PM
hocu i ja da se hvalim  :girl_haha:

kupljene oko nove godine na snizenju i evo konacno docekale ljeto i  vadjenje iz kutije :clap: ... ljeSpe su uzivo  :-[ :love32:

Pa mogla si sitniju sliku da stavis  :girl_haha:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Quote from: stacka on May 23, 2009, 02:36:03 PM
:innocent: :kiss1:
Pa mogla si sitniju sliku da stavis  :girl_haha:

imam malu nogu :lol:

nemam bre fotoaparat...ovo je slikano mojim nesretnim mobilnim...dobro da uopste ima kameru kakav je :girl_haha:

janavi

dobro si znala da okreneš na dobru stranu, da ne slikaš sebe :lol:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Quote from: janavi on May 23, 2009, 02:47:30 PM
dobro si znala da okreneš na dobru stranu, da ne slikaš sebe :lol:

:ljut:

ma virila sam ja kroz onu kameru al posto nista nisam vidjela shvatila sam da ne funkionise tako  :girl_blum::lol:

Beatrix Kiddo

Stacka super su!

A ja ljeti samo Starke nosim.. Za rodjendan sam od mm dobila dvoje, po svom izboru..
Imam jos jedne sarene od proslog ljeta  (i bacila sam jedne pocijepane, tj. odnijela na selo)
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.