letovanje 2014

Started by Finalina, January 08, 2014, 12:09:03 PM

Previous topic - Next topic

moma

Dan dar je super za spavanje. Mi smo ove godine spavali u novoj kuci, do sada smo u onoj "staroj".
U ovim novim sobama nema kuhinjice, samo frizider, ako je nekome to potrebno.

Vila

Koleginica jedva našla smeštaj last minute, i to je super prošla - mada se mnogo nervirala dok nije našla :crazy:
Ide u mesto na sitoniji, Psakoudia
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Glitter

Ja ne verujem da cu ici ponovo na last minute
Skupo je kako god da okrenes

kalimero

last minute mi je jeziv, uvek krs ostane i ispadne i preskupo :wall:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Vila

Ona zbog posla nije znala kad će na more, pa onda nije bilo ničeg valjanog, zamalo su i odustali, i sad uleti super apartman i to sa popustom, pošto im je sa mo tih par termina i apartmana ostalo
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

kalimero

super ako je pronasla odgovarajuuce, ja sam svaki put preskupo prolazila kad je takva varijanta......
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

NenaS

I mi se vratili noćas oko ponoći... Sad malo sređujem utiske, malo slike :)
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

moma

Ja sam ove godine gledala last minute i bilo je super stvari, sam sto je meni datum polaska bio za tri dana, a i darum odlaska je bio fiksan, pa se jako tesko bilo uklopiti, ali ako imalo moze da se pomijera termin, moze da se nadje super smjeataj. Doduse, molo se potrose zivci :D

veki

Vilo ako ide u avgustu obavezno unapred da rezervise, mi u nedelju nismo mogli da se parkiramo, a sezona tek pocinje

Lani

Slažem se sa veki. Ne mora ništa unapred da se uplaćuje, barem prethodnih godina nije moralo. Samo je upišu kad dolazi.

Dacko

Vratili smo se sinoć sa Tasosa, na kome nas je poslužilo i društvo i vreme i zdravlje, tako da je sve bilo divno minus dan-dva mog PMS-a. Nažalost, kad god negde otputujemo, kući nas zatekne neka muka, nekad sitna poput najezde noćnih leptira, mrava ili uljeza šišmiša koji se sakrio na vrhu ormara pa obznanio lepetom svoje prisustvo usred noći, brrr, nekad krupna, kao ona nevolja sa strujnim naponom što nam je pobio gomilu el. uređaja, ali juče smo prošli najgore - poplava u prizemlju jer je izlapeli svekar ostavio otvorenu slavinu u kupatilu preko cele noći, a onda ni celog dana nije ni pokušao da izbaci tu vodu, koja se izlila po svim sobama i upila u parket, niti se dosetio da ikoga pozove da to učini. :wall: Čim to nekako saniramo, postavljam sličke s letovanja i pišem detaljnije, sad samo da vam mahnem jer ste mi nedostajale čak i na moru. :kiss1:

Lani

Jao Dacko  :crazy:  :bighug:
Super za divan provod  :clap:, piši kad središ haos kako je bilo.

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

AnaK

Janko 23.7.2002.

Vila

Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

Martina