letovanje 2014

Started by Finalina, January 08, 2014, 12:09:03 PM

Previous topic - Next topic

Masha

Da li neko ima nesto da kaze za
Lido di Jesolo?

Saska

Mi smo spavali jednu noc tamo na proputovanju. Ima jedno 3-4 redova hotela paralelno s plazom, jednu lepu ulicu-setaliste sa raznim desavanjima. More je bezveze-onaj beskonacni plicak. Ustvari, jako lici na Paraliju na italijanski nacin.
Glavna prednost mu je sto je blizu Venecija.

aleks

Nemam nista za to mesto konkretno. Mi smo isli u Bibione, Rosapinetta i jos jedno (ne mogu da se setim). Sta znam, meni je Grcka uvek bolja opcija od tog dela Italije.
Ako si spremna za gomilu Austrijanaca i Nemaca, onda ok  :lol:
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

aleks

Evo Saska je to lepo sazeto opisala  :rofl:
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Unabebili

meni je leto u glavi toliko daleko da ne mogu ni da mislim o njemu

mi trenutno vodimo rat u kuci oko februarskog putovanja, ja predlazem, debeli svemu nalazi manu  :hm:
ako nastavi da me ovoliko nervira, ja cu sama da odem i bas me briga :hm:

a za sad, junsko-julski plan kanari again
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

Masha

treba mi nesto blizu aerodroma u veneciji, sad cu da vidim gde su ova aleksina mesta

senka

Bila Ceca, ako vidi temu daće pobliže info
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Finalina

Quote from: Masha on January 12, 2014, 10:49:56 PM
Lido di Jesolo?
meni se ne dopada za letovanje, ali blizina Venecije mu daje sansu za kombinovanje nekog putovanja

bubi

Masho,baš kao što je Saska napisala.Malo turističko mesto,plaža mala nacickana lezaljkama,a meni je more bilo nikakvo i sve mi je delovalo kao fake.lepo na pogled ali kad bolje pogledaš sve nekako veštački.

Lani

I ja da potpišem Sašku. bzvz... jedini plus je što je Venecija odmah tu.

veki

Quote from: NenaS on January 08, 2014, 07:54:47 PM
Ja cu sad ko s Marsa pala... :-[ Zanima me, cisto onako teorijski, sta mislite o Albaniji kao o destinaciji? :think:

Ja cu samo da prenesem iskustva mog devera, bio je sa zenom i dvoje dece, i idu ponovo ove godine, oni su prezadovoljni svime tamo. E sad da me pitas gde su tacno bili ne znam, oni uplacuju iz Nemacke i idu u neke hotele koje zakupljuju Nemci. A putuju kolima posto su prvo 2 nedelje u Makedoniji sa te strane. Nas su vrbovali, ali mi nismo odusevljeni takvom idejom, za sada :)

veki

Quote from: Masha on January 12, 2014, 10:49:56 PM
Lido di Jesolo?

Mene obeshrabrila mm-ova sestra, kaze da joj se ic nije svidelo, a njoj je svuda lepo i sve joj se svidja i u svemu ima ona nesto lepo, gora je od mene, ali za Lido kaze samo da prespavas kao opcija ako obilazis okolne gradove, nikako baciti pare na letovanje. Oni su imali uplaceno 7 dana, 2 dana su skrpili na moru, ostalo su obilazili okolo naokolo

Margarita

ne znam da li mi je bolje ili gore kad se mm ukljuci u izbor :crazy:
sarti, neos marmaras... bio neko?

anelore

Meni je Neos Marmaras jedno od ruznijih mesta za odmor. Bas nema nikakvog, ali nikakvog sarma, grad je potpuno bezveze, i nekako lose organizovan, uz to su ulice lose asfaltirane. Hanioti je za to Nica. Kao bazu bih pre birala neki drugi grad na Sitoniji, a u Neos Marmars isla pod moranje  :D Drugi gradici na Sitoniji su prilicno mali i dosadni, ovaj je veci, ali ruzan.  :lol:
Mislim da je Kali isla u Sarti, i Nanny isto, ja nisam bila, samo sam cula da ume da bude dosta vetrovito.

cici

Ja u NM ne bih ni pod moranje :D