letovanje 2014

Started by Finalina, January 08, 2014, 12:09:03 PM

Previous topic - Next topic

kalimero

Quote from: Lani on January 08, 2014, 03:03:13 PM
:rofl:

Kali, idi na https://nikana.gr/index.php?lang=sr
Ako nisi sigurna šta biste, piši devojci koja drži taj sajt, ona ima agenciju u Potosu pa može da ti preporuči neki smeštaj, na osnovu kriterijuma koje joj navedeš. A svakako prvo malo pogledaj po sajtu šta ima, izbacili su već ponude za letovanje.

:kiss1: hvala, pregledacu
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Elanor

mi znamo gde cemo, odluceno  :)
jos samo da skockamo i smislimo kako.
ali nema mora, mozda eventualno dan-dva okeana.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

AnaK

Jaoooo kako to zvuči  :girl_in_love: Jedva čekam detalje  :girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

emge

NenaS

Ja cu sad ko s Marsa pala... :-[ Zanima me, cisto onako teorijski, sta mislite o Albaniji kao o destinaciji? :think:
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

Finalina

ja sam cula da je dobro more i usluga jer su strani hoteli, ali s obzirom na sve sto nas vec vezuje ne udubljujem se previse u tu destinaciju, iako cujem da se turizam tamo sasvim lepo razvija i da je cesto u ponudama nasih agencija, posebno prosle godine

Xe

Quote from: Deda on January 08, 2014, 02:26:17 PM
:girl_in_love: hoces reci nema  rastojanja , na plaži si
Moj ludi muz insistirao cak i da dobijemo istu sobu  :lol:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

NenaS

Quote from: Finalina on January 08, 2014, 08:15:58 PM
ja sam cula da je dobro more i usluga jer su strani hoteli, ali s obzirom na sve sto nas vec vezuje ne udubljujem se previse u tu destinaciju, iako cujem da se turizam tamo sasvim lepo razvija i da je cesto u ponudama nasih agencija, posebno prosle godine

Aha, pa zato i pitam. Prosle godine je bila neka ponuda preko firme mm-a i ja sam bila u tom fazonu:''Ni u ludilu!'' Ali bile neke njegove kolege i kazu super se ljudi proveli. Mestani ljubazni, preljubazni, usluga OK, hrana ukusna, cene niske...prosto mi neverovatno zvucalo sve to... :blink:
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

Beatrix Kiddo

Quote from: NenaS on January 08, 2014, 07:54:47 PM
Ja cu sad ko s Marsa pala... :-[ Zanima me, cisto onako teorijski, sta mislite o Albaniji kao o destinaciji? :think:

Ne znam nikog ko je bio bas na ljetovanju, ali sam cula da imaju jeftiniji smjestaj od naseg, a uslugu mnoogo bolju (sto im i nije tesko postici, kakva je nasa).
Mislim da su im i plaze lijepe...
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

martina

Quote from: NenaS on January 08, 2014, 07:54:47 PM
pricao mi tip ljetos na plazi u neumu da je super. on bio prosle godine. inace on je iz gorazda, isao autom. kaze fino a jeftino...
e sad da me ubijes gdje je tacno bio - ne sjecam se. rekao mi je, al meni to slabo znaci, pa se nisam trudila da pamtim... ostao mi samo taj opsti utisak u glavi, jer mi je pricao da je znacajno jeftinije od neuma. tj, tamo je isao u hotel, a u neumu u privatni smjestaj, i bilo je jeftinije
sto je nejgore ne znam ni posto je smjestaj u neumu..
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

martina

Quote from: Beatrix Kiddo on January 08, 2014, 09:04:15 PM
(sto im i nije tesko postici, kakva je nasa).
ja sam bila ljetos kod vas... ono u prolazu, rucak, kafa... ok vam je usluga

u tivtu smo bili na plazi u nekoj kafani, super je kafana bila... ne sjecam se tacno imena... na racunu pise RESTAURANT LOUNGE BATIVATAMT
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

Elanor

da odgovorim radoznalima: prve dve nedelje jula, letimo za nyc. racunamo da cemo tamo biti 5-6 dana. druga baza ce nam biti otava, to je sigurno, a gde cemo bazati odatle tek treba da smislimo. mm je naravno megaloman, ja cu da mu ogranicavam planove, naci cemo se negde na sredini :girl_haha:
znam da nije idealno doba za taj deo sveta, ali tad mozemo.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

AnaK

Janko 23.7.2002.

emge