Hrono 2. ili hrononutricija za pocetnike

Started by Deda, September 05, 2014, 09:19:15 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Ja ću krmenadle u kesi.
A mogla bih možda opet kiseli kupus za večeru, bez mesa naravno.  :think:

Unabebili

guram....sta cu  :rofl:

malko me nervira ovo vucaranje klope sa sobom, ali kad pomislim na potencijalnu garderobu koja dzaba visi u ormanu .... :girl_haha:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

Deda

Pa da budem macke ko ona na Limundu sto se hvali da ima 60 kila  :lol:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Lani


Pepi

D: pita od heljdinih kora + kiselo mleko
R: batak + povrće
V: belo meso + praziluk i rotkva

Sutra ću praviti hrono galete, a za ručak podvarak koji treba da nosim sa sobom, pošto ću biti van kuće  :crazy:

Lani

Ja sutra moram da ručam u 12 :crazy:, pošto u 12.30 izlazim iz kuće a posle u gradu nemam baš priliku i vremena da sednem negde i jedem. Znači i doručak treba da bude ranom zorom. Kako ću do večere da izdržim, samo ja znam.

bubi

dorucak:jaja,ajvar,hrono hleb
rucak: tunjevina
vecera: nemam pojma




Deda

Tako sam ja nosila na Andrijin turnir junetinu u kutiji i salatu pa u termo torbu  :lol:. Slatko smo se najele Neda i ja  :girl_haha:.
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

senka

ja uzimam magnezijum, C, B kompleks, E, Cink
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

rafa

jao sto mi se jede podvarak, pravim sutra  :balavi:

Nego, sta cu sa kelerabicom sirotom? :lol:
Kupila a stvarno ne znam sta bih s njom, nikad nisam konzumirala niti kuvala.  :-[
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Glitter

ja je najvise volim rendanu sa rendanim sirom i malo soli i ulja ali sir ne moze jel da? ili moze ponekad?

Lani

Ja sam to par puta stavljala u supu i na tome se moje kulinarsko poznavanje kelerabe i njenih upotreba završava.  :lol:

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Glitter

ja sam jela cips od kelerabe, savrsen je

AnaK

Ja kelerabu obožavam sirovu. Ali sam je izbacila, za probleme sa štitnom se savetuje da se izbace sve kupusnjače :girl_sigh:
Janko 23.7.2002.