Main Menu

Leto 2018

Started by veki, January 04, 2018, 01:33:48 PM

Previous topic - Next topic

veki

Dacko

Što se mene tiče, tema kasni. :lol: Već smo uplatili depozit u novembru, ove godine idemo u Asprovaltu, malo među ljude i u gužvu posle nekoliko godina po najtišim seocima u Grčkoj.

Deda

Dacko  :clap:
Vodi me , tamo bas volim  :girl_in_love:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Dacko

Ja bih baš volela da nam se pridružite, pa nek muževi zajednički kuvaju dok mi skitamo. :girl_haha: Ili mirno sedimo i ćaksamo pod suncobranom, pošto je u drugoj polovini jula verovatno malko prevruće za skitnju.

Lani

Posle pauze od dve godine, ponovo Tasos.  :)

veki

Ja sam sinoc rezervisala Tasos, ove godine cemo biti 2 nedelje na Dojranu i nedelju na moru,
nisam bas odusevljena, ali moram ponekad zarad nekih drugih putovanja da popustim :lol:

anelore

Ja jos uvek nemam plan.
Hteli smo neki hotel na Sitoniji, ali sada bih uzela u obzir i Tursku, makar i samo 10 dana. Kad zavrsimo kupovinu vecine namestaja za stan cu moci da jasnije i bolje da planiram.
Ne secam se kad smo poslednji put u januaru bili bez plana za more  :o

Deda

Quote from: Dacko on January 04, 2018, 02:04:50 PM
Ja bih baš volela da nam se pridružite, pa nek muževi zajednički kuvaju dok mi skitamo. :girl_haha: Ili mirno sedimo i ćaksamo pod suncobranom, pošto je u drugoj polovini jula verovatno malko prevruće za skitnju.
U drugoj polovini jula kod mene može samo tegle da zveckaju  :crycry:

AnaK

Mi smo rešili da idemo u Grčku ove godine, da Janko vidi malo pravog turizma  :girl_haha: Pretpostavljam da će biti Tasos  :girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

Deda

aleks

Jao, Tasos bismo i mi mogli. Pogledaću bas Laninu preporuku  :girl_in_love:
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Vila

Mi smo nešto mozgali da narednog leta malo promenimo, tj mm bi hteo da menja ja ne :lol: Da idemo negde dalje, avionom, npr. u Španiju, da malo iskuliramo Grčku... Ja realno ne bih menjala, ali moram da popustim pošto bi većina da cunja drugde :lol: tako da čekam da prođe ludilo oko Dušanovog rođendana i slave, pa da se bacimo na traženje kombinacija i aranžmana...
Ja bih i da konačno krenem da planiram New York, čeznem odavno, pa i proputovanje kroz Italiju, tačnije Toskanu i ostale lepote severne Italije - a svaki od tih planova košta ko svetog Petra kajgana, pa ne znam gde bih pre :lol:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

moma

Quote from: AnaK on January 04, 2018, 03:18:21 PM
Mi smo rešili da idemo u Grčku ove godine, da Janko vidi malo pravog turizma  :girl_haha: Pretpostavljam da će biti Tasos  :girl_in_love:
jao sjajno!

Glitter

Deda

Vilo, Toskana moze za male pare, stalno ima super ponuda.