Main Menu

Leto 2018

Started by veki, January 04, 2018, 01:33:48 PM

Previous topic - Next topic

Plava Baklava

Elanor savršeno  :girl_in_love:

Meni je žao da nam ne daješ više sličica i putopisa, puni ste korisnih informacija studiozno prikupljenih  :-[ :kiss1:

moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

Vila

Kakav izbor, fantastično :girl_in_love:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Dawn

Divota! Mi rezervisali Nea Skioni.

Deda

Quote from: Dawn on May 03, 2018, 10:08:07 AM
Divota! Mi rezervisali Nea Skioni.
Extra, bas lepo  :love32:
Koliko je smestaj ako nije tajna, posto sam se ja polomila da nadjem tamo AniK smestaj  :rofl:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Lani

Dawn  :girl_in_love:

Mi za dva meseca na Tasos, ne mogu dočekati, staviću tiker u potpis da se tešim kako odbrojavaju dani.  :girl_haha:
Treba da rezervišem i Uvac, koji nam je posle mora i rafting... to moram da koordiniram sa nekim prijateljima sa kojima smo planirali da idemo, a njih četvoro uskladiti sa terminima i prohtevima će biti veselo. :girl_wacko:
Uleteće nam po svoj prilici i jedan vikend u Budimpešti sredinom avgusta. Shawn Mendes, Ivin ljubimac, gostuje ove godine na Szigetu pa hoću da obradujem dete da ide da ga gleda uživo. Idemo bez Une naravno.

Deda

Lamići mangupi, eskivirate Unu  :baba:

Lani

Gde ću nju da vodim na festival, gužva, ludilo... :nokti2:, doduše stačka je vodila Mašu i Aleksu na Exit a još su mlađi bili. :think:

AnaK

Ja bih stvarno vodila samo Ivu, pa treba da ima i neku privilegiju što je starija sestra. Mene je užasno nerviralo što, otkako mi se brat rodio, išao je i gde mu je mesto i gde nije. Pravda za Ivu!
Janko 23.7.2002.

Lani

U pravu si skroz.  :kiss1: :good:

Deda

Ma i ja, zezam se, njoj je super kod babe

anelore

Elanor, divota.  :girl_in_love:
I ja mislim da samo IVa treba da ide, iako sam mladje dete. Deci treba ponekad alone time sa roditeljima.

stacka

Quote from: Lani on May 03, 2018, 10:51:24 AM
Gde ću nju da vodim na festival, gužva, ludilo... :nokti2:, doduše stačka je vodila Mašu i Aleksu na Exit a još su mlađi bili. :think:

Jes, ali smo te godine isli iskljucivo zbog Mase, posto je ona najveci fan Ellie Goulding u familiji. :)
Prosle godine je na Jason Derula isao samo Aleksa. (i isto bi uradili, ona bi se max smorila, garant)
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Sve ste u pravu drugarice.  :kiss1:
Malopre sam, podstaknuta ovom pričom, krenula da gledam malo smeštaj po Bookingu. Nisam do sada, kao ima vremena. Onaj apartman u kom smo bili prošlog leta već zauzet za taj period koji meni treba. :hm: Našla sam srećom neki drugi, odmah sam ga i rezervisala da mi ne ode kao taj prvi.

edit: To pričam za Budimpeštu.

Vila

Mi pre mora imamo jednu svadbu u Kumanovu :girl_haha: Tako da ćemo mm i ja 30. juna na tu svadbu  (kolega mu se ženi, mnogo fin momak) pa se vraćamo kući sutradan, pa se onda pakujemo i opet na put s decom 3. jula uveče - rešili smo da ove godine preskočimo spavanje u Skoplju, nego da spičimo put noću.
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Dawn

Dedo, 450 za period od 10/20. jula.

Edit: juče rezervisah avion za avgust, skoknuću na tri dana do Berlina, vodi me sestra na EP u atletici  :girl_in_love: