Main Menu

Mafini

Started by kalimero, April 29, 2009, 11:46:56 PM

Previous topic - Next topic

nelly

Quote from: Finalina on October 06, 2009, 02:31:47 PM
ma ti se nelly zezas umesto da procitas da su u konkretnom slucaju pomenuta samo 4 belanca ( i tome jednake kolicine secera, brasna, oraha)

a moze i kilo, pa i vise :D
:'(
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

Finalina

to je recept bez merenja , sve je 1:1 ( ili kako modifikujes :lol: )

janavi

a koliko je to brašna jednako sa 4 belanca?
4 čega? :P
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

nelly

da probam ja 1 belance,jedna šolja brašna,jedna šolja šećera ,jedna šolja oraha
iiiiii opet tako četiri puta..............


molim ispravke
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

Finalina

zapreminski, ne znam kolika su vam belanca, ali vi ih stavite u solju pa odmerite  :girl_blum:

Finalina

bem ti sunac  :wacko:  al' me zezate  :ljut:

janavi

Quote from: nelly on October 06, 2009, 02:39:04 PM
da probam ja 1 belance,jedna šolja brašna,jedna šolja šećera ,jedna šolja oraha
iiiiii opet tako četiri puta..............


molim ispravke
ne, biće da je kako sam prvo shvatila
suneš sva belanca koja imaš u jednu šolju, pa koliko ih bude, toliko u toj istoj šolji cukra, i ostalih zanimacija ;)
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

janavi

Quote from: Finalina on October 06, 2009, 02:42:30 PM
bem ti sunac  :wacko:  al' me zezate  :ljut:
ma to ti je zbog kabla :lol:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Finalina

Quote from: janavi on October 06, 2009, 02:47:03 PM
ne, biće da je kako sam prvo shvatila
suneš sva belanca koja imaš u jednu šolju, pa koliko ih bude, toliko u toj istoj šolji cukra, i ostalih zanimacija ;)
:bighug: hvala ti hvala, mozes da nastavis da me zezas za kabl :D

nelly

gili i mene jednom vidiš kako sam se trudila :flirt:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

Finalina



Finalina

ostala mi belanca od sinoc, danas opet pravim komisbrot mafine , samo da smislim kako da ih ucokoladnim

janavi

ništa bez fotke
































oću reći kabla :lol:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Finalina

znam, sve znam.... :wall: