Main Menu

Vakcine, kalendar i reakcije

Started by gasha, July 16, 2009, 10:01:26 PM

Previous topic - Next topic

linga

Quote from: Dawn on January 09, 2015, 04:59:57 PM
Od NG bi Pentaksim trebao da bude besplatan i da se daje umesto stare varijante.
da ali samo z decu rodjenu posle novembra 2014.

Finalina


Summer

David i Sara Pentaxim, Ilija Infanrix. Ako je nestasica ili se nabavi ili saceka. Ja bih birala petoval
petovalentnu uvek.


David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Summer

E da, sa 6mes je primio neku hexa, to je ovih 5 plus hep b, znaci jos jedno bockanje manje.
Donesena je bila uredba o besplatnim petov.od 1.1.2014, pa pomereno na 1.7.2014.,pa bila nestasica i nista od toga.


David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

linga

To je maslo bagre iz RFZO, prošle godine su 25. DECEMBRA tražili sastanak sa proizvodjacima vakcina, a i mala deca znaju da za njihovu proitvodnju treba 6 meseci a ne sest dana i niko to nema na lageru. Tako su izbegli da celoj godini mališana plate vakcinu, što su bili u obavezi :((

kalimero

Quote from: linga on January 09, 2015, 05:09:54 PM
da ali samo z decu rodjenu posle novembra 2014.

sto nas ne kaci, jer smo pre termina rodjeni  :girl_sad:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

AnaK

Pa kupićete vakcinu, jes ti razlog za tužni smajli  :sissyfight: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

linga

Pa jbga, 100 evra više, ali šta da radiš, bitno je da je Moca dobro.


kalimero

ma, naravno, samo da je ima i da je bude.....  :nokti2:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Glitter

moj je primao torlakove vakcine i uvek je imao rekaciju i temperaturu i bas smo se mucili...niko mi nije tada nudio opciju da kupim nesto drugo, a ja mlada glupa...jebi ga


vojka

Ja sam pentaxim pronalzila, kad ga nije bilo nigde u apoteci u kosovskoj
Cim se skrene iz nusiceve u kosovsku, sa desne strane
Kali neka se neko proseta pa pita da li imaju
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

vojka

Quote from: linga on January 10, 2015, 10:56:24 AM
Pa jbga, 100 evra više, ali šta da radiš, bitno je da je Moca dobro.
kako 100 eura ?
Mi smo pentaxim u apoteci kupili za 2000 I nesto dinara  :think:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Lani


linga

3.300 je bila doza tada, sada je mislim 3.600, a daju se tri,

vojka

Mislim da smo mi placali oko 2000 din, pa tri puta dodje oko 6000 din
Sto je oko 50 eura
Sad u avgustu je dobila trecu dozu, I nasla sam prntaxim u kosovskoj
Mozda su u medjuvremenu pos kupili , mizda je na drugim mestima bilo skuplke, uostalom nije ni bitno
Kali ti svakako mozes da kupis prvu pentaxim, dok dodje na red za drugu mozda ih bude I besplatno po dz-a
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012