Main Menu

Najčuvenija Ana(K) torta :)

Started by kalimero, April 30, 2009, 12:13:01 AM

Previous topic - Next topic

anelore

Jaoj linga, bas mi je krivo. Torta inace uopste nije projekat, samo kad se kore peku u pravoj meri - krajnje je jednostavna, zacas se napravi.
A kora i tras fil - kraljica cokolad.e  :turpija:

linga

Ma znam, ali ko mi je kriv kad nisam iscitala celu temu. Ovako, sutra, sama s nih troje, mm radi do predvece, bolje da sebi ustedim zivce. ovo cu praviti kad budem dokonija :girl_smile:
ni kraljicu cokolade nisam pravila :think:

Margarita

linga, ja pravila ovu bratu za rodjendan

http://www.maminajela.com/2009/11/torta-serano.html

jednostavna, cokoladna, brzo se sprema
ne mora ni dugo da odstoji, ja sam je zavrsila oko podne, a jeli uvece

AnaK

Ma i ona tvoja najčokoladnija čokoladna je fenomenalna. Ali bi nju bolje bilo da napravi sad  :turpija:
Janko 23.7.2002.

Margarita


emge

Linga, baš mi krivo :(
Ja sam bila u svom receptu mocart torte, i onda mi "jezik" bio brži od pameti.. kao da, svaka kora po 4 jaja :( :( :(

Kraljica je ultra jednostavna, samo večeras otopi čokoladu u sl. pavlaci i sjutra je gotova očas posla.

Lani

I moj glas za kraljicu, prosto da se napravi a ugođaj fenomenalan.  :balavi:

AnaK

A i za decu je super Jankova omiljena (i rođendanska, i novogodišnja) - red pudinga red keksa   :-[
Janko 23.7.2002.

Lani

Sad me AnaK podseti sa keks tortom...
Vidi ovu linga, nažalost nisam je pravila, imam je samo bukmarkovanu odavno ali deluje mi lepo i jednostavno, i ne peče se.
http://www.coolinarika.com/recept/keks-torta-iz-mog-detinjstva/

AnaK

Najlepšu keks tortu sam ja godinama jela za rođendan jednog druga (info za Nanny i Aleks - Micka starijeg) - Fil za Vasinu i pti ber  :girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

Lani

Jao Vasina torta  :balavi: :balavi: :balavi:
Toliko je volim a nikad nisam probala da je pravim.

linga

Probacu kraljicu, valjda necu omanuti  :ces:

Lani


AnaK

Janko 23.7.2002.

AnaK

U stvari, kako beše, je l' se muti za kraljicu?
Janko 23.7.2002.