Main Menu

Najčuvenija Ana(K) torta :)

Started by kalimero, April 30, 2009, 12:13:01 AM

Previous topic - Next topic

AnaK

Janko 23.7.2002.

Xe

Ja vocem ne bih kvarila onu cokoladu :burko:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

cici

Ti onda nemoj :lol:
Ne bih ni ja inace ali je moralo da bi se dopalo nekome skroz :lol:


martina

a meni obicno cokolada i orasi pokvare voce u torti :lol:
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

cici

Nisu orasi nego lesnici :ljut: nije to isto.


martina

ma nisam ja to tebi, nego onako generalno
volim ljesnjake, ali najvise volim vocne torte
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

cici



AnaK

Posle 100 godina praviću je sledeće nedelje  :girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

kalimero

ja da "dignem" temu, planiram da je pravim za Batin regularni rodjendan u subotu (onaj za family goste)  :girl_in_love:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

cici

Za tebe posle slavskog nema zime.Nisam je odavno pravila.


kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Lani

Quote from: kalimero on January 12, 2014, 12:43:44 PM
ja da "dignem" temu, planiram da je pravim za Batin regularni rodjendan u subotu (onaj za family goste)  :girl_in_love:

Kali, krenulo te.  :girl_haha: :kiss1:

Summer

Koliko povecavate meru za standardni onaj okrugli pleh? Mislim da napravim za Davidov rodjendan, pa se nesto plasim da ce mi malo biti ova jedna mera  :think: Iako ce biti jos jedna mala torta.


David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

AnaK

Ja mislim da je ovo mera za pleh 26. Mozes da pravis 1,5 pa 6 korica. I sacuvaj mi parce :balavi:
Ja pavlaku pravim u vise posuda po pola litra, mnogo mi je odjednom, nikad umutiti, rizcno.
Janko 23.7.2002.

kalimero

Quote from: AnaK on February 05, 2015, 08:23:55 PM
Ja pavlaku pravim u vise posuda po pola litra, mnogo mi je odjednom, nikad umutiti, rizcno.

i ovo tek sad kazes  :crycry:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.