Main Menu

US Open 09

Started by chokoladica, August 27, 2009, 09:01:29 PM

Previous topic - Next topic

Lukina mama

Tipsarevic izgubio prvi set, drugi  je 4:4
Luka ,09 April 2005

chokoladica

Jeca lagano  62 63  . A da, nice dress Jeco  :lol:

Xe

Crveno joj lepse stoji od one kanarinske :lol:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

chokoladica

Easy  :dance1: 63 61 63 Bravo JJ i Nole!

Lukina mama

Bravo Nole i JJ, samo napred  :clap: :clap:
Luka ,09 April 2005

Dawn


chokoladica

Samo da konstatujem da mi se mnoooooogo dopada Novakov autfit. A znate li sta kaze Novakova statistika u ovom mecu?
26 W 7 UE, a samo jedna neiznudjena greska u prvom setu. Neverovatno  :) Tod Martin se isplati izgleda

chokoladica

Tipsa izgubio u 3 TB-a  :girl_cray:

maripoza

#114
Tipsarevic izgubio u 3. Sve taj brejkovi. :(

Garice, kad mi ulete? :lol:

Btw, ja nista nisam gledala od ovih nasih, zaglavila u gradu........... i zapila se. :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

Xe

Ybte, zbog koga sam ja budna u ovo doba  :wall: :wall: :wall:
Kuci da ides, one motke za golf da nosis!  >:(
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

chokoladica

Ja sam upalila kompjuter Xe samo da kostatujem sto i ti  >:(
Dzizs Ana,ajde malo AJDE

chokoladica

Quote from: maripoza on September 02, 2009, 12:07:14 AM
zaglavila u gradu........... i zapila se. :lol:
trebalo je i ja, lakse bih podnela ovo sto Ana radi :lol:

Buba

Quote from: Xe on September 02, 2009, 03:09:42 AM
Ybte, zbog koga sam ja budna u ovo doba  :wall: :wall: :wall:
Kuci da ides, one motke za golf da nosis!  >:(
Ja sam se upravo registrovala da bih dala isti komentar... i baš to kazem "zbog koga sam ja budna u ovo doba"!!!  >:(

stacka

Stvarno jeeeeeee  :crazy:
Ja nisam nista gledala sem Safine :lol:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.