Main Menu

US Open 09

Started by chokoladica, August 27, 2009, 09:01:29 PM

Previous topic - Next topic

chokoladica

I ja sam prestala da gledam . Gledala sam i ranije Shvedovu, i nema losu igru, ali je vise..kako da se izrazim , "udaracica" ( u fazonu, udari sto jace, i nadaj se da ces da imas dan :lol: ). Mozda kad bi Cojke samo malo manje gresila, pokusala sa nekim kracim loptama (kao sto duboke i one u uglu prave problem) mogla bi da preokrene.

chokoladica

Kad kazem krace lopte mislim na drop sotove, ne one "na izvol'te "  :rofl:

chokoladica


Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

 :nokti2: izjednacila je na 5:5 ali sad opet zabusava  :crycry:
Old enough to know better, but too young to care.

chokoladica

I nemoj, svedova opet ima 2 brejk lopte  :wall:

maripoza

popila sam celo pivo od muke :lol:
nadam se da necu morati da otvaram drugo :rofl:
Old enough to know better, but too young to care.

maripoza

aaaaaaaaaaaaaaaa opet brejk  :ljut:
Old enough to know better, but too young to care.


Xe

Quote from: maripoza on September 03, 2009, 10:47:42 PM
popila sam celo pivo od muke :lol:
nadam se da necu morati da otvaram drugo :rofl:
Jel krmacu ili nesto pristojnije?  :lol:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Limenku od po litre tamnog.  :crazy:  :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

maripoza

kako svedova lepo opaljuje u mrezu od ovog mog piva  :girl_haha:

(ne obracajte paznju na moj pravopis, molicu :rofl:)
Old enough to know better, but too young to care.

chokoladica

Aj ne pisemo vise nista jbt :lol:

maripoza

Old enough to know better, but too young to care.

Xe

 :clapping: :clapping: :clapping:
Gvirila sam, priznajem  :girl_haha:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL