Main Menu

US Open 09

Started by chokoladica, August 27, 2009, 09:01:29 PM

Previous topic - Next topic

Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Dawn

Na vreme sam batalila :crazy:

maripoza

Au, jadna Lisicki, povredila se na mec loptu Rodionove. :(
Old enough to know better, but too young to care.

cekcek

Sreca da sam imala goste, nisam gledala Jecu, po vasim komentarima cini mi se da bi bilo ovako  :nokti: :threaten: :wild:
Jeco :mega_shok:

Buba

O O o o ne opet  :crycry:
zabranicu si se da gledam tenis vise! Dosta mi je poraza, ovo je dno "dnaova". :girl_cray2:

maripoza

Bubo, si se su ovde odavno zabranjene. :D Osim kad igraju tigrica i Serena.  :girl_haha:
Old enough to know better, but too young to care.

Buba

Quote from: maripoza on September 03, 2009, 11:38:01 PM
Bubo, si se su ovde odavno zabranjene. :D Osim kad igraju tigrica i Serena.  :girl_haha:
Znala sam da negde gresim  :tenis:

disco2000

Bez nerviranja, rekoh vam ja vec :mrgreen:

maripoza

Posle 2 piva se ne moz' nervirati, sve i da hoces. :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

disco2000

Samo smireno i opusteno :rofl:

maripoza

Old enough to know better, but too young to care.

disco2000


nelly

ne mogu da verujem da je izgubila :wall:
i ja sam imala goste ,ma reko gledacu je u sl.kolu :girl_haha:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

stacka

Jeleni je umrla baba juce. Otuda objasnjenje za ovakvu igru. Jako mi je zao :(
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

pra-sence

Nigde niste napisale sta je Nole uradio?