Main Menu

US Open 09

Started by chokoladica, August 27, 2009, 09:01:29 PM

Previous topic - Next topic

maripoza

Quote from: chokoladica on September 08, 2009, 10:21:03 PM
Pitam se koliko ce Endi sad poena da izgubi s obzirom da je branio finale  :girl_haha:

Pa trebalo bi 1020. :D
Old enough to know better, but too young to care.

chokoladica

Znaci, ako se rafa plasira u 1/4 finale, Marej ide na 3. mesto.

maripoza

 :unknw:
Dosta mi je racunanja.  :crazy:  :lol:


Nole sutra 3. po redu. Prvo muski dubl, pa Bondareko-Wickmayer.

Jeste videli da se muski dubl vise ne igra u 3 seta? Da li je to, uz tie break u odlucujucem setu, zvanicno pravilo koje ce sad vaziti na svim GS-ovima?
Old enough to know better, but too young to care.

Xe

Ne, samo na US Openu, tako su bar rekli komentatori.
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Pih. Znaci, posle US Opena opet maratonski mecevi?  :crazy:
Old enough to know better, but too young to care.

Xe

Samo na grend slemovima, a i to je pitanje.
Jedva cekam da nam Chok diplomira, pa da se baci na komentarisanje komentara i analizu teniskih meceva.
Nedostaje mi.  :flower: (analiza, ne Choko, videti pod onaj spojler u Serijama  :girl_haha: )
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Ma cuj, sve i da ti nedostaje, ne bi smela da joj kazes od one koleginice.  :girl_haha:

Zato ja ne bih vise da se bavim kladzom, ne stignem cestito da pogledam meceve, a kamoli da nesto detaljnije komentarisem.  :crazy:
Old enough to know better, but too young to care.

Xe

Definisi: ne bih da se bavim kladzom.
Ne zelis da je vodis ili ne zelis da ucestvujes?
Da skratimo postupak i da se kladimo samo na finala i pobednike?
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Xe

Quote from: maripoza on September 09, 2009, 12:06:00 AM
Ma cuj, sve i da ti nedostaje, ne bi smela da joj kazes od one koleginice.  :girl_haha:
Koje koleginice? Jel veca od mene? Zna li koju borilacku vestinu? Ima li dugacak i ostar jezik?
Ako je odgovor na bilo koje od ovih pitanja 'ne', problem je resen  :turpija:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza


Quote from: Xe on September 09, 2009, 12:09:48 AM
Definisi: ne bih da se bavim kladzom.
Ne zelis da je vodis ili ne zelis da ucestvujes?
Najradije ni jedno ni drugo. :lol:

Eventualno ako bi islo negde od osmine/cetvrtine, ali tako da tabela bude stalno otvorena, pa da moze bilo ko da unese parove kad ne stignem/nisam tu.
O ovome jos moram da razmislim. :lol: Tj. mora neko tabelu da uploaduje i posalje linkove.  :ces:


Conga nam se nesto prolepsao, ne? :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

Xe

Conga izgubio, ajd, to i nije neko cudo. Ali Nadal gubi sa 5:3  :crazy:
Da nisam ustala na kratko, ne bih imala pojma  :crazy:
Neski i Ziki izgubili, i to u trecem setu sa 6:0, nisu osvojili nijedan poen. Pojma nemam sta je bilo  :crazy:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Xe

Samu sebe secujem: izgubio Nadal prvi set  :clapping: :clapping: :clapping: :clap: :clap: :clap: u tie braku.
Uspeo da se povrati od 5:2, ali ga je Monfils oduvao.
Zanimljivo, ali meni se spava  :crycry:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Xe

Rafa se otliko izgubio da je krenuo na pogresnu stranu terena  :rofl:
Valjda mu je neko dir'o one flasice  :rofl:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

I to je bilo sve od Rafinog problema, dobio je mec 4:1. :D
Gonzalez dobio Tsongu.
Steta za Zimonjica i Nestora.:(

ATP 1/8:

17 - Pra-sence :clap:
16 - Cekcek,Maripoza
13 - Stacka, Xe
14 - Choko


WTA polovina 1/4:

6 - Pra-sence, Stacka :clap:
5 - Cekcek, Choko, Xe
2 - Maripoza
---------------------------------------------

Federer   3
Djokovic   4
Nadal   4
Del Potro   5

Menjam pobednicu u Clijsters. :D
Ne da mi se da se kladim na Svirenu. :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

pra-sence

#434
 :turpija: :turpija: briljiram