Main Menu

US Open 09

Started by chokoladica, August 27, 2009, 09:01:29 PM

Previous topic - Next topic

Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Dawn


Xe

Nemoj, Zorka, oce da nas biju  :nokti2:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Xe, Cekcek, Sence, posto se se kladile na Kim, jel se podrazumeva da nju stavljate i kao pobednicu?


Hoce neko gledati zensko finale? :D
Old enough to know better, but too young to care.

Xe

Naravno, zato nisam ni upisivala nista.
Kad se ne bude podrazumevalo, javicu :)
Inace, mozemo da cestitamo Choko za ATP kladzu, posto smo se sve kladile na Feda, skor moze samo da se poveca, ali ne i menja.
Choko, cestitam!  :flower:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Nego si ostavila meni da upisem umesto tebe? :lol:
Lencugo nijedna.  :girl_blum:

Cestitke kad budu gotove medalje, molicu.  :turpija:
Ko je ono obecao da ce ih praviti? :lol:
A i himnu treba neko da nam peva. Samo ne znam da li zna svajcarsku i belgijsku. :lol:
Old enough to know better, but too young to care.


niya

jbt i Novak, za sve je mm kriv  >:( rekao je da ce Federer da pobedi  veceras ce da spava na kaucu :feminist_en:

A sutra himna " Don't cry for him Argentina"  :innocent:


Veceras Kim ima da nalupeta  :clap: onu malu sa odvratnom bojom glasa (bas me nervira)  :crazy:
23.09.2009
Aaliyah Riley Anna
Rhea Neve Emma    
Xenia Kiera Leah

niya

23.09.2009
Aaliyah Riley Anna
Rhea Neve Emma    
Xenia Kiera Leah

pra-sence

Vidim tamo se neko raduje na mojih 0 poJena :sissyfight: :sissyfight:...

DA,Kim ce da pobedi. Ili vec jeste,pojma nemam :D

pra-sence

Daaaaa...pobedila Kim :). Bravo :clap:

rafa

#731
Steta, odlicno je igrao Nole, ali je Federer bio sjajan. NIsam gledala statistiku, ali verujem da ima odlican % vinera u odnosu na UE i odlican % na mrezi (choko ce to vec bolje znati  :kiss1:).

Ipak, imam utisak da Noletu fali neki finis, onaj drajv i borba koju je Fed imao za svaku loptu kad te tera da uzviknes 'jbt sta je vratio, ili sta je poentirao'. Kao da se Djokovic umori ili preda u odsutnom momentu finalnog udarca.
Mada, protiv onakve igre Feda trebalo je imati drajv i borbu.  :rofl:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

rafa

I fascinirao me je Nole sa chelendzima, jos jednom. Koliko ih je ubo, vise od 10 komada (a promasio mozda 1)?

Sinoc razmisljam kako nekad (dok nisu postojali chelendzi) nismo ni imali pojma koliko je sudijskih odluka zapravo pogresno.  :think:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

nelly

Da Nole je bio dobar sinoc ali opet ne dovoljno dobar,popravio se svakako i u psiholoskom smislu.......
Ali definitivno ne mogu da se pomirim sa njegovom izjavom da je rodjen u pogrešno vreme...................
A chelendzi  :think: i oni znaju da poremete igru,a onaj sudija sinoc je bas bio  >:(
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

rafa

Ne razumem, sta je hteo da kaze 'rodjen u pogresno vreme'? nisam cula izjavu.
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception