Main Menu

US Open 09

Started by chokoladica, August 27, 2009, 09:01:29 PM

Previous topic - Next topic

nelly

Verovatno je mislio na nemogućnost da dodje do mesta br1,kao ne moze bolje da igra od ovoga pa ni to ne pomaze,,,,
nije to sinoc izjavio nego posle nekog ranije turnira....
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

rafa

Pa mislim ybg, ako nisu Rafa i Fed onda je Bjorn Borg, ili Mekenro, ili Lendl, ili Beker, ili Agasi, ili Sampras....

Ne daj se Nole.  :clap: :lol:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

stacka

Zao mi je sto je izgubio, drago mi je sto sam prespavala i nisam gledala. Kaze mi itacka da je mec bio izuzetan. Svaka cast obojici :good:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Xe

Ja bas mislim da je rodjen u pravo vreme, i da ga Fed i Nadal teraju da bude bolji od najboljeg.
To se vidi i po tome kako je zenski tenis propao kad je otisla Zastin. Jednostavno, ponestalo motivacije i sve su mislile da ce sad lako...
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Old enough to know better, but too young to care.

maripoza

 :o Choko, zasto se nisi kladila na zensko finale?  :crycry:
Pobedila bi na WTA kladzi da jesi. :(

Konacan rezultat izgleda ovako:

250 - Xe, Maripoza
248 - Choko (nije se kladila na finalni mec  :wall:)
227 - Cekcek (ali nije se kladila na 3. kolo)
226 - Stacka (kladila se samo na polovinu 2. kola)
38 - Pra-sence (ukljucila se tek od 2. polovine 3. kola)

Old enough to know better, but too young to care.

chokoladica

Pa mislila sam da sam se kladila.. bar sam ovde sto puta pisala da ce Klajsters da dobije Wozniacki...

maripoza

Pa jesi napisala da ce da dobije i upisala si je u tabelu kao pobednicu, ali nisi popunila deo za sam mec.... ne pise u koliko setova.
Old enough to know better, but too young to care.

chokoladica


nelly

Quote from: Xe on September 14, 2009, 09:59:37 AM
Ja bas mislim da je rodjen u pravo vreme, i da ga Fed i Nadal teraju da bude bolji od najboljeg.To se vidi i po tome kako je zenski tenis propao kad je otisla Zastin. Jednostavno, ponestalo motivacije i sve su mislile da ce sad lako...
slažem se sa tobom
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

stacka

Ja se uzdam u muskarce, po obicaju :crazy: :lol:
Cestitam zenske! :flower:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Xe

Quote from: maripoza on September 14, 2009, 11:08:54 AM
:o Choko, zasto se nisi kladila na zensko finale?  :crycry:
Pobedila bi na WTA kladzi da jesi. :(

Konacan rezultat izgleda ovako:

250 - Xe, Maripoza
248 - Choko (nije se kladila na finalni mec  :wall: )
227 - Cekcek (ali nije se kladila na 3. kolo)
226 - Stacka (kladila se samo na polovinu 2. kola)
38 - Pra-sence (ukljucila se tek od 2. polovine 3. kola)
:crycry: Nas dve smo pobedile jer smo se jedine kladile od pocetka do kraja  :crycry:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Quote from: Xe on September 14, 2009, 11:47:28 AM
:crycry: Nas dve smo pobedile jer smo se jedine kladile od pocetka do kraja  :crycry:

Tako je.
Ja jos plus zato sto sam jedina stavila Clijsters kao pobednicu jos pre polufinala.

E sad, posto se vecini vas na osnovu prognoze za finalni mec podrazumevalo da ste za pobednicu izabrale Kim (iako niste same unele u tabelu), onda bi i garici na osnovu tipovanja na pobednicu sledovalo bar ta 2 poena na sam mec. Ostace uskracena samo za poen na setove (al me nervira sto sam sigurna da bi i to dobro odigrala  :ljut: ).

Onda to izgleda ovako:

250 - Xe, Choko, Maripoza
227 - Cekcek (ali nije se kladila na 3. kolo)
226 - Stacka (kladila se samo na polovinu 2. kola)
38 - Pra-sence (ukljucila se tek od 2. polovine 3. kola)
Old enough to know better, but too young to care.

pra-sence


maripoza

Jeste videle Klajsters juniorku kako drzi pehar? Preslatka je. :)
Old enough to know better, but too young to care.