Main Menu

US Open 09

Started by chokoladica, August 27, 2009, 09:01:29 PM

Previous topic - Next topic

chokoladica

Necu garice, ne volim ja kuhinju toliko :)

A lepi su jel da  :girl_in_love:

maripoza

Jel taj recept na onoj temi o kiflicama ili postoji zasebna tema?

Pomislice ljudi da se US Open jos nije zavrsio kako smo krenule. :lol:
Ja u stvari cekam onu sto je obecala da ce pevati himne.  :girl_haha:
Old enough to know better, but too young to care.

chokoladica

Jeste na toj temi , odmah u prvom postu "hamburger peciva" :)

Da neces da pravis???  :o :o :o
Ko je obecao himne??   :lol:

maripoza

Old enough to know better, but too young to care.

chokoladica

Kontas , kad je chokoladica mogla, mogu i ja  :lol:
Mislim da taj film ipak necemo gledati  :lol:

maripoza

Na ovoj temi mogu da ti kazem da obicno pravim neke tzv. danske hlepcice.  ;)
U njih se obicno stavljaju masline, a moze i nesto drugo. A mogu i bez icega.
Vrlo su jednostavni, a mnogo ukusni.

Al da cutis tamo u kujni, necu da me provale da umem. :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

chokoladica

 :o :o Sledeci put onda, kad dodjem kod tebe, mojne porucujes pizzu  :lol:

maripoza

Old enough to know better, but too young to care.

nelly

Quote from: maripoza on September 16, 2009, 09:58:33 PM

Ja u stvari cekam onu sto je obecala da ce pevati himne.  :girl_haha:
A sad malo  ona

ajmo devojcice šu,šu :metla: :metla: sa terena dolaze nam pravi majstori da u chokoladicinu čast otpevaju himnu :D

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii saaaaamooooooooooo zaaaaaaa vaaaaaaaaaaaas veceras pevaju
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Čoko, Čokoláda
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

chokoladica


maripoza

Old enough to know better, but too young to care.

nelly

snimite Serenu na bini  :lol:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

Xe

Sjajno!  :clap: :clap: :clap:
Bravo Nelly!!!  :clap: :clap: :clap:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

stacka

Obozavam ovu temu i ovaj podforum :lol:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

maripoza

Quote from: stacka on September 17, 2009, 08:07:26 AM
Obozavam ovu temu i ovaj podforum :lol:

Vidim, vidim, pocela si i u pravu kladionicu da ides. :lol:  :P
Old enough to know better, but too young to care.