Main Menu

Gdje drzite torbe/tasne ?

Started by Ivy, September 06, 2009, 12:53:27 AM

Previous topic - Next topic

dmi

Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

pra-sence

da li si razmisljala o nekom civiluku?? Ne mislim na ove kao sto se danas prave vec na one "starinske" na koje sa svih strana mozes da zakacis nesto,uglavnom su od kovanog gvozdja...ne mora ni da ti stoji u predsoblju,mozda u cosku spavace sobe ili bilo gde ,gde ti nece smetati....mozda je glup predlog al' mi palo na pamet :)

Mirka

Quote from: AnaK on September 07, 2009, 09:01:39 AM
Mirka  :bighug: Kad ćemo se konačno upoznati, ti si mi među retkim još neostvarenim željama za kafenisanjem (a dugujem i ručak  8):kiss1:
Ma i kafa je dovoljna  ;)
A kada.... tesko pitanje, pogotovu kad u kucu ubacim i bebu. No, od Nisa do Krusevca nema mnogo, pa kad se spustis na jug mozes malo i da skrenes sa auto-puta.  :kiss1:

Nakon ovoga sa Jevrejima... ha, ne podigoh ja vise torbu  :rofl:
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

Ivy

Hvala na predlozima  :kiss1:

Sergejka sam jutros zatekla u sobi, pobacao sve tasne iz jedne kutije ...sjedi u kutiji i igra se  :turpija:


cici

Quote from: aleksandra-l on September 06, 2009, 09:53:02 PM
imam i obicaj da u sred marta odem da ga pitam da mi kupi unapred poklon za rodjendan, koji je u septembru...i trepkam naivno bas kao ovaj smajli  :)
A onda u septembru zaboraviš da si poklon dobila u martu pa očekuješ još jedan  :turpija:


Xe

Quote from: Ivy on September 07, 2009, 02:32:23 PM
Hvala na predlozima  :kiss1:

Sergejka sam jutros zatekla u sobi, pobacao sve tasne iz jedne kutije ...sjedi u kutiji i igra se  :turpija:
:lol:
A da napravis garderober? Mislim, sobu? :)
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

cici

Cenim da bi to bilo najjednostavnije :lol:


maripoza

Moja drugarica ima ormar za nakit. Tako da.... sta je jedna sobica za torbe? :D
Old enough to know better, but too young to care.

cici



maripoza

Nije velik. To je, zapravo, ormaric koji je postavljen na zid. Ima staklena vrata, pa se nakit vidi kroz njih (uglavnom ogrlice vise u njemu). Mnogo je slatko. :)
Old enough to know better, but too young to care.

Ivy

Da, to planiram da napravim ali u novoj kuci:) ovdje definitivno nema mjesta  :crycry:


Blue

Quote from: maripoza on September 07, 2009, 09:27:04 PM
Nije velik. To je, zapravo, ormaric koji je postavljen na zid. Ima staklena vrata, pa se nakit vidi kroz njih (uglavnom ogrlice vise u njemu). Mnogo je slatko. :)

To je mnogo prakticno za lopove  :think:

Sve im je na dohvat ruke, samo se posluze  :good:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

maripoza

Aaaaa, o tome se, znaci, radi? Hoces novu kucu, pa trazis argumente? :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

maripoza

Quote from: Blue on September 07, 2009, 09:30:59 PM
To je mnogo prakticno za lopove  :think:

Sve im je na dohvat ruke, samo se posluze  :good:

Ma to nije vredan nakit. Ne treba to njima.
Old enough to know better, but too young to care.

Blue

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.