Main Menu

Gdje drzite torbe/tasne ?

Started by Ivy, September 06, 2009, 12:53:27 AM

Previous topic - Next topic

cici



Lani


cici

A dobro, ja i dalje mislim da nije :rofl: ovo je obican ram.Mislim nije obican, mnogo je lep.


AnaK

Ja sam mislila da na 'haljinu' misliš, nje ima u prodavnici  :girl_haha:
Janko 23.7.2002.

Lani

Da ne bude zabune, mislim da onu haljinu nije lako napraviti a ram jeste nekomplikovan skroz.

Unabebili

provericemo, provericemo...kupila baka Una vec jedan da isproba mogucnosti  :girl_haha:

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

cici

A ja sam mislila da pricate o ramu, haljina je vec druga prica.


martina

una, ram ti je pravi goblenski... :girl_haha:
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost


martina

a sta mislis u srebreno?

ako bi bijelo, ja bih nekom cetkom, da ostane kao patina
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

vojka

uh, ja bih u belo, da malo "otvorim"
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Lani

A ja bih u neku veselu boju. Moja kuma ima par svojih fotografija u tim starim ramovima od goblena, svi ofarbani u neku tirkizno-zelenu boju, mnogo dobro izgleda.

Elanor

Quote from: Lani on March 10, 2013, 10:58:01 AM
A ja bih u neku veselu boju. Moja kuma ima par svojih fotografija u tim starim ramovima od goblena, svi ofarbani u neku tirkizno-zelenu boju, mnogo dobro izgleda.
e ovo mi se vec dopada
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.


cici

To kad imas mesta i dovoljno plakara.