Main Menu

Gdje drzite torbe/tasne ?

Started by Ivy, September 06, 2009, 12:53:27 AM

Previous topic - Next topic

AnaK

Nema veze, verujem da su dekorativne i da možeš i po bojama da ih sortiraš  :girl_smile:
Janko 23.7.2002.

Pepi

Okacene na ofingere, kao na slici koju je postavila Anak. One od platna, naslagane jednu pored druge u ormaru.

niya

23.09.2009
Aaliyah Riley Anna
Rhea Neve Emma    
Xenia Kiera Leah

Glitter

meni ne radi posao ovaj xe metod, ja nosim samo velike tasne  :crycry:
anaK potvrdi  :lol:

aleks

jaoooo, Ivy, gde me nadje s temom  :crycry: trpam jedne u druge, pa u kese (kao da ih zastitim) i stoje u dnu plakara. Rezultat - nikad nista ne mogu da nadjem, a da ih sve ne izvadim. Te koje vadim, nikako da vratim, te stoje svuda redom i  krive se  :wall: Imam ih milion i velikih i malih i nemam resenja. Skoro sam dosla na ideju da kupimo jedan orman (ista serija u kojoj je spavaca soba) i da mi u njemu stoje samo torbe i cipele.
Mm nije odusveljen, ai nekako bi bilo pretrpano stvarno  :hm:


Ja za rodjendan trazila novu torbu  :turpija:
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Glitter


aleks

neophodna je, videla sam jednu divotalnu  :girl_in_love:
mm hteo da padne u nesvest kad sam odbila iphone  :lol:
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

AnaK

Janko 23.7.2002.

Glitter


aleks

Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

aleks

A mislim da je hteo da se onesvesti  i kad sam se iz Kana sa sluzbenog puta vratila sa 5 torbi. Nisu bile nesto mnogo skupe, a sve su mi se dopale i bile mi (sto rece Glitt) neophodne  :turpija:
Doduse, tad mi jos nije bio mm, al  me voleo  :lol:
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

AnaK

Pa dobro, šta se sad štreca. Bio je upoznat sa strašću  :turpija:
Janko 23.7.2002.

Glitter

naucila sam ga sta da gleda po izlozima  :turpija:

aleks

pa njemu je kao elektroncu nepoznato da neko ne pozeli novi mobilni telefon :hm:
a sto se strecanja tice...to je sto je  :turpija:
imam i obicaj da u sred marta odem da ga pitam da mi kupi unapred poklon za rodjendan, koji je u septembru...i trepkam naivno bas kao ovaj smajli  :)
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Xe

Quote from: aleksandra-l on September 06, 2009, 09:37:33 PM
neophodna je, videla sam jednu divotalnu  :girl_in_love:
mm hteo da padne u nesvest kad sam odbila iphone  :lol:
:o
Ti si moj antipod. Ja sam za rodjendan trazila MP3  :-[
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL