..ste dobitnik ovonedeljne premije na LOTO-u, oko 1,5 milion evrica...sta bi ste radili sa parama, da li bi ste nekom i kome kazali i tako...
Quote from: Deda on May 01, 2009, 07:27:37 PM
..ste dobitnik ovonedeljne premije na LOTO-u, oko 1,5 milion evrica...sta bi ste radili sa parama, da li bi ste nekom i kome kazali i tako...
uh...rekla bih bratu i najboljoj drugarici...i probudila bih mm-a na drugom kontinttu da mu ODMAH kazem
i jos nekim veoma dragim ljudima bih rekla.....
i kupila bih tesi i sebi karte u jednom pravcu, i kucicu valo van LA-ja i jednu malu u Las Vegasu (s obzirom da su sad jeftine :rofl:)
i neki biznis da obrcem te pare sto su mi pale sa neba
i da uzivam na plazi uz kafu i jos ponesto.....
au bre dedo gde me otera :lol:
Ja imam puuuno varijanti a najverovatnija je da uopste ne bih pokretala biznis...bila bih renterijerka... :D
Meni ne prija da mastam bas toliko :lol:
Quote from: chokoladica on May 01, 2009, 08:09:52 PM
Meni ne prija da mastam bas toliko :lol:
minerko :lol:
Quote from: chokoladica on May 01, 2009, 08:09:52 PM
Meni ne prija da mastam bas toliko :lol:
Jao choko, pa samo se zabavljamo... :turpija:
Zamislila sam :sreca: Kakav crni biznis pa da se sjekiram i moram da radim :D rentijerstvo je majka :clap:
Cuj, kome bi rekli...Pa vama :rofl:
Ih... Otplatila bih ostatak kredita, kupila veći stan a ovaj dala mami i tati da se odvoje od brata i snaje. Malo putovala, ostavila sa strane dovoljno novca za školovanje Ive i bratanica. Eto to za početak.
A onda bih i ja verovatno od ostatka kupila par stanova i uživala :diva:
Quote from: dmi on May 01, 2009, 07:42:40 PM
i kupila bih tesi i sebi karte u jednom pravcu
To ćeš svakako uskoro da uradiš :kiss1:
:D Ma gde me nadjoste sa ovom temom - imam razradjen plan...
Quote from: NenaS on May 01, 2009, 09:45:40 PM
:D Ma gde me nadjoste sa ovom temom - imam razradjen plan...
Isto ovako, al´ ne smem javno da kazem: nisam jos zvanicno razvedena :lol: :lol: :lol:
cigla po cigla :turpija:
ufff...vjerovatno bi mi sav novac oduzeli na vrijeme :D
Quote from: Ivy on May 01, 2009, 11:34:27 PM
ufff...vjerovatno bi mi sav novac oduzeli na vrijeme :D
priznaj da bi stigla nesto `na brzaka` :turpija:
Quote from: Glitter on May 01, 2009, 11:49:37 PM
priznaj da bi stigla nesto `na brzaka` :turpija:
jok :pleasantry:
:lol:
aaaaaaaaaa, pa ' de me nadjoste sa temom??? :lol:
1. Kupila bi ocu stan u istoj ulici gde sam se rodila i gde smo proveli dosta sretnih decenija (kucna pomocnica ukljucena u cenu stana dozivotno :rofl:)
2. Kupila par hektara negde u lepom delu Srbije, ogradila debelim i visokim zidovima, izgradila kucu od maksimu 120 kvm, opremljenu fuuuuuuuullllll - shuma i potoche ukljuceni u tih par hektara ;D )
3. Ostatak bi zavrsio pristojno orochen u nekoj svajcarskoj banci
4. Jedno sto 'iljade odvojila da obidjem destinacije koje oduvek zelim da obidjem.
Tek kad bi zavrsila stavke 1., 2., i 3. , rekla bi ocu da se spakuje polako i dala mu kljuceve, muzu da se spakuje - brzo :rofl:, bez kljuceva :music:
Quote from: cici on May 01, 2009, 09:25:43 PM
To ćeš svakako uskoro da uradiš :kiss1:
hocu, hocu ali ne mogu odmah :kiss1:
a u ovom slucaju bih uradila odmah
a mozda da pocnem da igram loto, ako sam dobila GC sto ne bih i sedmicu :rofl:
Quote from: Ivy on May 01, 2009, 11:34:27 PM
ufff...vjerovatno bi mi sav novac oduzeli na vrijeme :D
:lol:
Quote from: Dada on May 01, 2009, 08:32:07 PM
Zamislila sam :sreca: Kakav crni biznis pa da se sjekiram i moram da radim :D rentijerstvo je majka :clap:
Prepisujem :turpija:
Quote from: Beatrix Kiddo on May 02, 2009, 12:34:03 AM
Prepisujem :turpija:
0+. Znaci, podrazumeva se. :lol:
Jos bih i platila nekom da mi nadje sta cu da rentiram. :rofl:
Quote from: maripoza on May 02, 2009, 12:52:54 AM
0+. Znaci, podrazumeva se. :lol:
Jos bih i platila nekom da mi nadje sta cu da rentiram. :rofl:
Ja ne bih.. Ipak bih se uzdala u svoje kljuse...
U danasnje vreme 1,5 milion nije uopste puno. Ovde bih mogla za te pare uzeti dva skromna stana. Cene su otisle u nebesa, milionce nije sto je nekad bilo :girl_sad:
Inace ne igram loto i ne bih volela da dobijem na njemu. Imam osecaj da bi mi se sve okrenulo naopacke :crazy:. Jel da, bas sam monotona i dosadna :-[
Moje kljuse se udavilo u niksickoj krvi. :lol:
Quote from: Ivy on May 01, 2009, 11:34:27 PM
ufff...vjerovatno bi mi sav novac oduzeli na vrijeme :D
Ne znam da li bi stigli na vreme :lol:
Quote from: TINK on May 02, 2009, 01:12:59 AM
Ne znam da li bi stigli na vreme :lol:
Ne bi ako joj ga ti pricuvas. :lol:
Quote from: maripoza on May 02, 2009, 01:15:42 AM
Ne bi ako joj ga ti pricuvas. :lol:
Zar tako o meni da mislis :-[. Ja ne bih volela da dobijem silne novce. Vise bih se obradovala sici, da je onako neobavezno potrosim ;D. Puno novca je velika briga :shout:
Quote from: TINK on May 02, 2009, 01:18:49 AM
Zar tako o meni da mislis :-[. Ja ne bih volela da dobijem silne novce. Vise bih se obradovala sici, da je onako neobavezno potrosim ;D. Puno novca je velika briga :shout:
Ma keve ti :lol:
:D :kiss1:
A da sam ti ja to rekla, Tink, sigurno bi se uvredila. :lol:
:flower:
Quote from: maripoza on May 02, 2009, 01:28:22 AM
A da sam ti ja to rekla, Tink, sigurno bi se uvredila. :lol:
:flower:
:turpija: :angel:
Quote from: TINK on May 02, 2009, 01:18:49 AM
Zar tako o meni da mislis :-[. Ja ne bih volela da dobijem silne novce. Vise bih se obradovala sici, da je onako neobavezno potrosim ;D. Puno novca je velika briga :shout:
Kakva velika briga... Sve bih odmah spiskala, ne bih ni eurića ostavila :D
Za vas kojima je to velika briga imam resenje u onoj brigo moja predji na drugoga. :D
Quote from: maripoza on May 02, 2009, 01:59:30 AM
Za vas kojima je to velika briga imam resenje u onoj brigo moja predji na drugoga. :D
Bleso :lol: :lol: :lol:
Ja sam ubjedjena da se ne bih iznenadila uposte :lol: Redovno mastam, jer su dnevno vidim min. dva bilborda sa silnim milionima. I onda se iznerviram kad se "probudim".
'Vako, kupila bih stanove svima koji su mi bliski, a nemaju ih. Otplatila kredite ovima sto ih imaju, a pod kreditom.
Povela drugarice sa klincima i Dizni. Putovala s familijom (i par siterki). Imala manje kuce, na vise destinacija. Ulozila novce ( tj platila nekog da mi ih ulozi) na vise frontova i opusteno se zanimala uzimanjem casova iz raznih oblasti, od fotografije do dekorisanja torti :lazy:... Opet sam se istirpovala :music:
U svakom slucaju, milion i po me ne bi okrpilo.
Ne bih ja ni to dejorisanje ucila...nek zivU i drugi.... :crazy:
Samo me vi zezajte, ne znate koje su muke sa tolikim parama :lol:. Ja se nerviram kad potrosim sicu na brdo gluposti i uvek se nerviram kako ne znam sa parama. Tako da sumnjam da bi velike pare pametnije potrosila :-[, jedino da ih pustim da odstoje desetak godina dok se opametim ;D. Mislim jeste to puno para, ali bih ja investirila sigurno u puno gluposti :D, pa se posle 2-3 godine kajala :fool:
To u startu kažeš 'Kako došlo, tako otišlo' i ne sekiraš se :lol:
Ili 'Dirty money-čistoća je pola zdravlja!' :lol:
Ne znam šta bih :ces: Verovatno bih svima rastrubila, pa bih piskala na poklone sebi i svima redom... Kad bih se osvestila da treba i nešto pametno da uradim, već bi bilo prekasno :) Ali tu su uvek ove dve utešne rečenice :lol:
nas 4 koleginice svake nedelje igramo loto i mastamo :)
Za pocetak ne bih nikom rekla ni reci...u kakvoj zemlji zivimo, vec vidim otmicu dece i zahteve za otkup koji bi mi odma resili sve probleme s tim novcem... :pljucka:
Kupila bih par stanova, autic, gomilu poklona za drage ljude i ostatak bi potrosila na putovanja :jupi-do: :dance1:
i
Quote from: Dada on May 01, 2009, 08:32:07 PM
Zamislila sam :sreca: Kakav crni biznis pa da se sjekiram i moram da radim :D rentijerstvo je majka :clap:
iliti ...
ne bih ja tu nista mijenjala :D
btw...ne smijem ni da pomislim gdje bi :propovjed: ulozio :no:
:rofl:
Quote from: :ph34r: on May 02, 2009, 06:53:24 PM
i
iliti ... ne bih ja tu nista mijenjala :D
btw...ne smijem ni da pomislim gdje bi :propovjed: ulozio :no:
:lol: :lol: :lol:
:girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:
Quote from: :ph34r: on May 02, 2009, 06:53:24 PM
i
iliti ... ne bih ja tu nista mijenjala :D
btw...ne smijem ni da pomislim gdje bi :propovjed: ulozio :no:
stvarno bre nisi normalna :lol:
Milion i po nije nesto :girl_haha: kupila bih kucu negde u Juznoj Americi i tamo zivela ceo zivot :good:
Quote from: :ph34r: on May 02, 2009, 06:53:24 PM
i
iliti ... ne bih ja tu nista mijenjala :D
btw...ne smijem ni da pomislim gdje bi :propovjed: ulozio :no:
:rofl: :rofl: :rofl:
ih, kakve se nezahvalne
malo vam milionce i po :lol: :lol: :lol:
Ma ko rek'o da je malo...Da se to sasvim lepo rasporediti... :D
ja imam samo jedan problem
treba prvo da uplatim loto ;)
ne volim da razmišljam "na prazno"
Ti si ko Pirocanac...onaj iz vica...
Quote from: janavi on May 03, 2009, 11:06:55 AM
ja imam samo jedan problem
treba prvo da uplatim loto ;)
ne volim da razmišljam "na prazno"
Slicno i ja..
I jos cim nam je neka frka sa novcem (ili nekom od nasih bliznjih) pomislim kako treba da uplatim loto - kao da cu iz prve da dobijem, pa dam sebi zadatak :D
Quote from: :ph34r: on May 02, 2009, 06:53:24 PM
i
btw...ne smijem ni da pomislim gdje bi :propovjed: ulozio :no:
Gde bih ulozio? :lol:
Quote from: Padre on May 03, 2009, 11:56:35 AM
Gde bih ulozio? :lol:
Imam ja par predloga :lol:, ali ne smem da kazem, jos uvek cekam ekoloski. :girl_haha:
Quote from: maripoza on May 03, 2009, 11:57:42 AM
Imam ja par predloga :lol:, ali ne smem da kazem, jos uvek cekam ekoloski. :girl_haha:
Hajde daj neki predlog. Ali onako ekoloski :lol:
Podmirila one sto treba (mamu, tatu, psa i kravatu), isplacala nase kredite, stavila malo (vise) na raznorazne polise od ovih koje imamo sad, a onda
Aruba, Jamaica (moze i Kipar), cocktail bar, water sportovi (sve moje :diva:), Tom Cruise i ja :love32:
molim da se T Cruise shvati figurativno :rofl:
Quote from: dmi on May 03, 2009, 10:36:53 AM
ih, kakve se nezahvalne
malo vam milionce i po :lol: :lol: :lol:
Ja i ne uplacujem dok cifra ne predje preko 10-ak milioncica ;D
Quote from: rafa on May 03, 2009, 01:31:36 PM
molim da se T Cruise shvati figurativno :rofl:
ja ga vala ni figurativno :lol:
Quote from: rafa on May 03, 2009, 01:31:36 PM
molim da se T Cruise shvati figurativno :rofl:
Ne dolazi u obrzir!
:lol:
Quote from: Glitter on May 03, 2009, 03:47:14 PM
ja ga vala ni figurativno :lol:
Jel ti smeta to sto je nizak? :lol:
Quote from: Padre on May 03, 2009, 04:11:52 PM
Jel ti smeta to sto je nizak? :lol:
ma to je najmanji problem :lol: :lol: :lol:
The Beach Boys - Kokomo (Soundtrack Cocktail) (http://www.youtube.com/watch?v=7rBjpjEAi24&feature=related#lq-lq2-hq)
:girl_blum:
Umesto TC ubaciti po zelji. :girl_in_love:
Imamo porodicno razradjen plan kako sto bezbolnije uloziti novac, sa sve nacinima otvaranja racuna u svajcarskoj banci. naravno, nikad nismo uplatili loto, a sumnjam da cemo i pokusati.
Ali je lepo mastati :)
Inace, kad se dobitnici jave, organizuje im se sastanak sa direktorom, i oni im odmah ponude stanove, kola, racune, tako da pare prakticno i ne vide.
Ali je sve to slaba vajda. Ko ne ume da stvori, ne ume ni da zadrzi.
prosle nedelje je na euromillions premija bila 126 miliona :o. jedan dobitnik, u spaniji.
inace, meni bi veliki dobitak predstavljao prvenstveno should i stay or should i go dilemu.
Ja bih volela da ga dobijem. A onda bih to lepo rasporedila na štednju i zadovoljstva.
milion i po evra? jaoooo....svasta bih radila :girl_in_love: ... deca, skolovanje, stednja, putovaaaaaanjaaaaa..... :balavi:
igrala loto sa drugaricom
imale smo obe po jedan pogodak :lol:
izvučena sedmica, u BG
Quote from: jackie on May 02, 2009, 10:51:56 AM
nas 4 koleginice svake nedelje igramo loto i mastamo :)
I mi isto! Imali 4 broja prosli put.Blizu,bliizu :rofl:
Jesam li vam već rekla da je moj svekar pre 2 godine imao 6 na loto-u? :girl_smile: Bilo ih je nekoliko, dobitak je bio oko 200 000 din. Taman za letovanje.
Pozajmis mi svekra za sledecih nekoliko izvlacenja? :D
Za ovo je kasno, dobio neko iz Bg...ja sve mslim da je Narodna lutrija dobitnik :lol:
Hau mač?
7 pogodaka - 1 - 232.255.670,00
:o
Quote from: Deda on May 22, 2009, 10:34:15 PM
Za ovo je kasno, dobio neko iz Bg...ja sve mslim da je Narodna lutrija dobitnik :lol:
Ovako nekako i ja mislim... ali me to ne sprecava da i dalje igram :-[
nema tu šta da se misli, igre na sreću su matematički tako napravljene da onaj ko ih organizuje uvek dobija :mrgreen:
1,5 milion :think:
nasumično dala onima kojima je potrebno u ovom trenutku, a to je onda isto čista sreća za neke, ako se razumemo...kako došlo tako i otišlo
izračunala bih koliko je potrebno za dobro školovanje dece
kupila bih jedan plac i izgradila kucu, sa pratecim objektima za zivot van grada
povela bih porodicu u juznu Ameriku, na skijanje, obavezno.... u povratku preko Afrike otisli bi na malo krstarenje
ostavila bih pare sa strane za kola, za njih dvoje, kada porastu
pokrenula bih jedan posao koji zelim
otvorila bih poslastičarnicu za sebe i pitala unu da li mogu da joj poklonim salon, iznajmila bih missl stan i kupila kartu za lm da dodje ovde vec jednom
naravno, kupila bih sebi kartu da odem kod glitt na malo duze i da sa njom uredim firmu koju sam dva reda iznad otvorila :girl_haha:
otisla bih na putovanje, mozda i sama, da obidjem daleki istok :girl_in_love:
povela bih cerku u NY u šoping
kupila bih bratu stan, kola i najbolju kameru
kupila bih sebi stan na Malti
napravila bih veliku žurku, samo za nas
sve što ostane podelila bih na pet delova
imam li dovoljno? :rofl:
Quote from: Unabebili on May 02, 2009, 12:15:04 AM
aaaaaaaaaa, pa ' de me nadjoste sa temom??? :lol:
1. Kupila bi ocu stan u istoj ulici gde sam se rodila i gde smo proveli dosta sretnih decenija (kucna pomocnica ukljucena u cenu stana dozivotno :rofl:)
2. Kupila par hektara negde u lepom delu Srbije, ogradila debelim i visokim zidovima, izgradila kucu od maksimu 120 kvm, opremljenu fuuuuuuuullllll - shuma i potoche ukljuceni u tih par hektara ;D )
3. Ostatak bi zavrsio pristojno orochen u nekoj svajcarskoj banci
4. Jedno sto 'iljade odvojila da obidjem destinacije koje oduvek zelim da obidjem.
Tek kad bi zavrsila stavke 1., 2., i 3. , rekla bi ocu da se spakuje polako i dala mu kljuceve, muzu da se spakuje - brzo :rofl:, bez kljuceva :music:
iste su mi zelje... :-[...
samo bi se za ovaj daleki istok prikljucila finki .... :girl_haha: :love32:
Putovanje i obrazovanje :)
Mislim da cemo Finki morati da dodamo :lol:
i men' se cini :lol:
:lol: :lol: