Moja Mansarda

SOBICE => Svaštarenje => Topic started by: Deda on May 01, 2009, 07:27:37 PM

Title: Zamislite da...
Post by: Deda on May 01, 2009, 07:27:37 PM
..ste dobitnik ovonedeljne premije na LOTO-u, oko 1,5 milion evrica...sta bi ste radili sa parama, da li bi ste nekom i kome kazali i tako...
Title: Re: Zamislite da...
Post by: dmi on May 01, 2009, 07:42:40 PM
Quote from: Deda on May 01, 2009, 07:27:37 PM
..ste dobitnik ovonedeljne premije na LOTO-u, oko 1,5 milion evrica...sta bi ste radili sa parama, da li bi ste nekom i kome kazali i tako...

uh...rekla bih bratu i najboljoj drugarici...i probudila bih mm-a na drugom kontinttu da mu ODMAH kazem
i jos nekim veoma dragim ljudima bih rekla.....
i kupila bih tesi i sebi karte u jednom pravcu, i kucicu valo van LA-ja i jednu malu u Las Vegasu (s obzirom da su sad jeftine :rofl:)
i neki biznis da obrcem te pare sto su mi pale sa neba
i da uzivam na plazi uz kafu i jos ponesto.....
au bre dedo gde me otera :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Deda on May 01, 2009, 08:02:43 PM
Ja imam puuuno varijanti a najverovatnija je da uopste ne bih pokretala biznis...bila bih renterijerka... :D
Title: Re: Zamislite da...
Post by: chokoladica on May 01, 2009, 08:09:52 PM
Meni ne prija da mastam bas toliko  :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: dmi on May 01, 2009, 08:20:57 PM
Quote from: chokoladica on May 01, 2009, 08:09:52 PM
Meni ne prija da mastam bas toliko  :lol:


minerko :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Deda on May 01, 2009, 08:25:31 PM
Quote from: chokoladica on May 01, 2009, 08:09:52 PM
Meni ne prija da mastam bas toliko  :lol:
Jao choko, pa samo se zabavljamo... :turpija:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Dada on May 01, 2009, 08:32:07 PM
Zamislila sam :sreca: Kakav crni biznis pa da se sjekiram i moram da radim  :D rentijerstvo je majka  :clap:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Nanny Ogg on May 01, 2009, 08:34:06 PM
Cuj, kome bi rekli...Pa vama  :rofl:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Lani on May 01, 2009, 08:35:59 PM
Ih... Otplatila bih ostatak kredita, kupila veći stan a ovaj dala mami i tati da se odvoje od brata i snaje. Malo putovala, ostavila sa strane dovoljno novca za školovanje Ive i bratanica. Eto to za početak.
A onda bih i ja verovatno od ostatka kupila par stanova i uživala  :diva:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: cici on May 01, 2009, 09:25:43 PM
Quote from: dmi on May 01, 2009, 07:42:40 PM
i kupila bih tesi i sebi karte u jednom pravcu
To ćeš svakako uskoro da uradiš :kiss1:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: NenaS on May 01, 2009, 09:45:40 PM
 :D Ma gde me nadjoste sa ovom temom - imam razradjen plan...
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Plava Baklava on May 01, 2009, 09:54:03 PM
Quote from: NenaS on May 01, 2009, 09:45:40 PM
:D Ma gde me nadjoste sa ovom temom - imam razradjen plan...

Isto ovako, al´ ne smem javno da kazem: nisam jos zvanicno razvedena  :lol: :lol: :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Glitter on May 01, 2009, 10:29:06 PM
cigla po cigla :turpija:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Ivy on May 01, 2009, 11:34:27 PM
ufff...vjerovatno bi mi sav novac oduzeli na vrijeme  :D
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Glitter on May 01, 2009, 11:49:37 PM
Quote from: Ivy on May 01, 2009, 11:34:27 PM
ufff...vjerovatno bi mi sav novac oduzeli na vrijeme  :D
priznaj da bi stigla nesto `na brzaka` :turpija:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Ivy on May 02, 2009, 12:13:14 AM
Quote from: Glitter on May 01, 2009, 11:49:37 PM
priznaj da bi stigla nesto `na brzaka` :turpija:

jok  :pleasantry:

:lol:

Title: Re: Zamislite da...
Post by: Unabebili on May 02, 2009, 12:15:04 AM
aaaaaaaaaa, pa ' de me nadjoste sa temom??? :lol:

1. Kupila bi ocu stan u istoj ulici gde sam se rodila i gde smo proveli dosta sretnih decenija (kucna pomocnica ukljucena u cenu stana dozivotno :rofl:)

2. Kupila par hektara negde u lepom delu Srbije, ogradila debelim i visokim zidovima, izgradila kucu od maksimu 120 kvm, opremljenu fuuuuuuuullllll - shuma i potoche ukljuceni u tih par hektara ;D )

3. Ostatak bi zavrsio pristojno orochen u nekoj svajcarskoj banci


4. Jedno sto 'iljade odvojila da obidjem destinacije koje oduvek zelim da obidjem.

Tek kad bi zavrsila stavke 1., 2., i 3. , rekla bi ocu da se spakuje polako i dala mu kljuceve, muzu da se spakuje - brzo :rofl:, bez kljuceva :music:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: dmi on May 02, 2009, 12:21:34 AM
Quote from: cici on May 01, 2009, 09:25:43 PM
To ćeš svakako uskoro da uradiš :kiss1:

hocu, hocu ali ne mogu odmah :kiss1:
a u ovom slucaju bih uradila odmah
a mozda da pocnem da igram loto, ako sam dobila GC sto ne bih i sedmicu :rofl:

Quote from: Ivy on May 01, 2009, 11:34:27 PM
ufff...vjerovatno bi mi sav novac oduzeli na vrijeme  :D

:lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Beatrix Kiddo on May 02, 2009, 12:34:03 AM
Quote from: Dada on May 01, 2009, 08:32:07 PM
Zamislila sam :sreca: Kakav crni biznis pa da se sjekiram i moram da radim  :D rentijerstvo je majka  :clap:

Prepisujem  :turpija:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: maripoza on May 02, 2009, 12:52:54 AM
Quote from: Beatrix Kiddo on May 02, 2009, 12:34:03 AM
Prepisujem  :turpija:

0+. Znaci, podrazumeva se. :lol:
Jos bih i platila nekom da mi nadje sta cu da rentiram. :rofl:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Beatrix Kiddo on May 02, 2009, 01:08:21 AM
Quote from: maripoza on May 02, 2009, 12:52:54 AM
0+. Znaci, podrazumeva se. :lol:
Jos bih i platila nekom da mi nadje sta cu da rentiram. :rofl:
Ja ne bih.. Ipak bih se uzdala u svoje kljuse...
Title: Re: Zamislite da...
Post by: TINK on May 02, 2009, 01:11:02 AM
U danasnje vreme 1,5 milion nije uopste puno. Ovde bih mogla za te pare uzeti dva skromna stana. Cene su otisle u nebesa, milionce nije sto je nekad bilo  :girl_sad:

Inace ne igram loto i ne bih volela da dobijem na njemu. Imam osecaj da bi mi se sve okrenulo naopacke  :crazy:. Jel da, bas sam monotona i dosadna  :-[
Title: Re: Zamislite da...
Post by: maripoza on May 02, 2009, 01:11:12 AM
Moje kljuse se udavilo u niksickoj krvi. :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: TINK on May 02, 2009, 01:12:59 AM
Quote from: Ivy on May 01, 2009, 11:34:27 PM
ufff...vjerovatno bi mi sav novac oduzeli na vrijeme  :D

Ne znam da li bi stigli na vreme  :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: maripoza on May 02, 2009, 01:15:42 AM
Quote from: TINK on May 02, 2009, 01:12:59 AM
Ne znam da li bi stigli na vreme  :lol:
Ne bi ako joj ga ti pricuvas. :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: TINK on May 02, 2009, 01:18:49 AM
Quote from: maripoza on May 02, 2009, 01:15:42 AM
Ne bi ako joj ga ti pricuvas. :lol:

Zar tako o meni da mislis  :-[. Ja ne bih volela da dobijem silne novce. Vise bih se obradovala sici, da je onako neobavezno potrosim  ;D. Puno novca je velika briga  :shout:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Dada on May 02, 2009, 01:23:00 AM
Quote from: TINK on May 02, 2009, 01:18:49 AM
Zar tako o meni da mislis  :-[. Ja ne bih volela da dobijem silne novce. Vise bih se obradovala sici, da je onako neobavezno potrosim  ;D. Puno novca je velika briga  :shout:

Ma keve ti  :lol:

:D :kiss1:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: maripoza on May 02, 2009, 01:28:22 AM
A da sam ti ja to rekla, Tink, sigurno bi se uvredila. :lol:
:flower:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Dada on May 02, 2009, 01:34:47 AM
Quote from: maripoza on May 02, 2009, 01:28:22 AM
A da sam ti ja to rekla, Tink, sigurno bi se uvredila. :lol:
:flower:

:turpija: :angel:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Beatrix Kiddo on May 02, 2009, 01:38:04 AM
Quote from: TINK on May 02, 2009, 01:18:49 AM
Zar tako o meni da mislis  :-[. Ja ne bih volela da dobijem silne novce. Vise bih se obradovala sici, da je onako neobavezno potrosim  ;D. Puno novca je velika briga  :shout:
Kakva velika briga... Sve bih odmah spiskala, ne bih ni eurića ostavila  :D
Title: Re: Zamislite da...
Post by: maripoza on May 02, 2009, 01:59:30 AM
Za vas kojima je to velika briga imam resenje u onoj brigo moja predji na drugoga.  :D
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Beatrix Kiddo on May 02, 2009, 02:03:39 AM
Quote from: maripoza on May 02, 2009, 01:59:30 AM
Za vas kojima je to velika briga imam resenje u onoj brigo moja predji na drugoga.  :D
Bleso  :lol: :lol: :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: maxic on May 02, 2009, 04:12:21 AM
Ja sam ubjedjena da se ne bih iznenadila uposte :lol: Redovno mastam, jer su dnevno vidim min. dva bilborda sa silnim milionima. I onda se iznerviram kad se "probudim".

'Vako, kupila bih stanove svima koji su mi bliski, a nemaju ih. Otplatila kredite ovima sto ih imaju, a pod kreditom.
Povela drugarice sa klincima i Dizni. Putovala s familijom (i par siterki). Imala manje kuce, na vise destinacija.  Ulozila novce ( tj platila nekog da mi ih ulozi)  na vise frontova i opusteno se zanimala uzimanjem casova iz raznih oblasti, od fotografije do dekorisanja torti :lazy:... Opet sam se istirpovala :music:

U svakom slucaju, milion i po me ne bi okrpilo.
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Deda on May 02, 2009, 07:06:42 AM
Ne bih ja ni to dejorisanje ucila...nek zivU i drugi.... :crazy:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: TINK on May 02, 2009, 10:10:36 AM
Samo me vi zezajte, ne znate koje su muke sa tolikim parama  :lol:. Ja se nerviram kad potrosim sicu na brdo gluposti i uvek se nerviram kako ne znam sa parama. Tako da sumnjam da bi velike pare pametnije potrosila  :-[, jedino da ih pustim da odstoje desetak godina dok se opametim  ;D. Mislim jeste to puno para, ali bih ja investirila sigurno u puno gluposti  :D, pa se posle 2-3 godine kajala  :fool:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Kafica on May 02, 2009, 10:29:34 AM
To u startu kažeš 'Kako došlo, tako otišlo' i ne sekiraš se :lol:
Ili 'Dirty money-čistoća je pola zdravlja!' :lol:
Ne znam šta bih :ces: Verovatno bih svima rastrubila, pa bih piskala na poklone sebi i svima redom... Kad bih se osvestila da treba i nešto pametno da uradim, već bi bilo prekasno :) Ali tu su uvek ove dve utešne rečenice :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Gost51 on May 02, 2009, 10:51:56 AM
nas 4 koleginice svake nedelje  igramo loto i mastamo  :)
Title: Re: Zamislite da...
Post by: NenaS on May 02, 2009, 11:14:40 AM
Za pocetak ne bih nikom rekla ni reci...u kakvoj zemlji zivimo, vec vidim otmicu dece i zahteve za otkup koji bi mi odma resili sve probleme s tim novcem... :pljucka:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: SC on May 02, 2009, 11:15:18 AM
 
Kupila bih par stanova, autic, gomilu poklona za drage ljude i ostatak bi potrosila na putovanja  :jupi-do: :dance1:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Ivy on May 02, 2009, 01:31:09 PM
Quote from: TINK on May 02, 2009, 01:12:59 AM
Ne znam da li bi stigli na vreme  :lol:

Quote from: maripoza on May 02, 2009, 01:15:42 AM
Ne bi ako joj ga ti pricuvas. :lol:

:lol: :lol: :lol:

Title: Re: Zamislite da...
Post by: :ph34r: on May 02, 2009, 06:53:24 PM
i
Quote from: Dada on May 01, 2009, 08:32:07 PM
Zamislila sam :sreca: Kakav crni biznis pa da se sjekiram i moram da radim  :D rentijerstvo je majka  :clap:

iliti ...
ne bih ja tu nista mijenjala :D


btw...ne smijem ni da pomislim gdje bi  :propovjed: ulozio  :no:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: SC on May 02, 2009, 08:32:57 PM
 :rofl:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Dada on May 02, 2009, 08:36:12 PM
Quote from: :ph34r: on May 02, 2009, 06:53:24 PM
i
iliti ...
ne bih ja tu nista mijenjala :D


btw...ne smijem ni da pomislim gdje bi  :propovjed: ulozio  :no:

:lol: :lol: :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Kafica on May 02, 2009, 08:43:05 PM
:girl_haha:  :girl_haha:  :girl_haha:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: dmi on May 02, 2009, 11:38:00 PM
Quote from: :ph34r: on May 02, 2009, 06:53:24 PM
i
iliti ...
ne bih ja tu nista mijenjala :D


btw...ne smijem ni da pomislim gdje bi  :propovjed: ulozio  :no:

stvarno bre nisi normalna :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: niya on May 03, 2009, 12:55:46 AM
Milion i po nije nesto  :girl_haha: kupila bih kucu negde u Juznoj Americi i tamo zivela ceo zivot  :good:

Quote from: :ph34r: on May 02, 2009, 06:53:24 PM
i
iliti ...
ne bih ja tu nista mijenjala :D


btw...ne smijem ni da pomislim gdje bi  :propovjed: ulozio  :no:

:rofl: :rofl: :rofl:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: dmi on May 03, 2009, 10:36:53 AM
ih, kakve se nezahvalne
malo vam milionce i po  :lol: :lol: :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: NenaS on May 03, 2009, 11:06:00 AM
Ma ko rek'o da je malo...Da se to sasvim lepo rasporediti... :D
Title: Re: Zamislite da...
Post by: janavi on May 03, 2009, 11:06:55 AM
ja imam samo jedan problem


















treba prvo da uplatim loto ;)
ne volim da razmišljam "na prazno"
Title: Re: Zamislite da...
Post by: NenaS on May 03, 2009, 11:07:42 AM
Ti si ko Pirocanac...onaj iz vica...
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Beatrix Kiddo on May 03, 2009, 11:16:18 AM
Quote from: janavi on May 03, 2009, 11:06:55 AM
ja imam samo jedan problem


















treba prvo da uplatim loto ;)
ne volim da razmišljam "na prazno"

Slicno i ja..
I jos cim nam je neka frka sa novcem (ili nekom od nasih bliznjih) pomislim kako treba da uplatim loto - kao da cu iz prve da dobijem, pa dam sebi zadatak  :D
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Padre on May 03, 2009, 11:56:35 AM
Quote from: :ph34r: on May 02, 2009, 06:53:24 PM
i
btw...ne smijem ni da pomislim gdje bi  :propovjed: ulozio  :no:

Gde bih ulozio?  :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: maripoza on May 03, 2009, 11:57:42 AM
Quote from: Padre on May 03, 2009, 11:56:35 AM
Gde bih ulozio?  :lol:

Imam ja par predloga :lol:, ali ne smem da kazem, jos uvek cekam ekoloski.  :girl_haha:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Padre on May 03, 2009, 12:49:25 PM
Quote from: maripoza on May 03, 2009, 11:57:42 AM
Imam ja par predloga :lol:, ali ne smem da kazem, jos uvek cekam ekoloski.  :girl_haha:

Hajde daj neki predlog. Ali onako ekoloski  :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: rafa on May 03, 2009, 01:31:36 PM
Podmirila one sto treba (mamu, tatu, psa i kravatu), isplacala nase kredite, stavila malo (vise) na raznorazne polise od ovih koje imamo sad, a onda

Aruba, Jamaica (moze i Kipar), cocktail bar, water sportovi (sve moje  :diva:), Tom Cruise i ja  :love32:

molim da se T Cruise shvati figurativno  :rofl:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: niya on May 03, 2009, 02:54:49 PM
Quote from: dmi on May 03, 2009, 10:36:53 AM
ih, kakve se nezahvalne
malo vam milionce i po  :lol: :lol: :lol:

Ja i ne uplacujem dok cifra ne predje preko 10-ak milioncica  ;D
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Glitter on May 03, 2009, 03:47:14 PM
Quote from: rafa on May 03, 2009, 01:31:36 PM
molim da se T Cruise shvati figurativno  :rofl:
ja ga vala ni figurativno :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: maripoza on May 03, 2009, 03:52:01 PM
Quote from: rafa on May 03, 2009, 01:31:36 PM
molim da se T Cruise shvati figurativno  :rofl:

Ne dolazi u obrzir!

:lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Padre on May 03, 2009, 04:11:52 PM
Quote from: Glitter on May 03, 2009, 03:47:14 PM
ja ga vala ni figurativno :lol:
Jel ti smeta to sto je nizak?  :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Glitter on May 03, 2009, 04:46:17 PM
Quote from: Padre on May 03, 2009, 04:11:52 PM
Jel ti smeta to sto je nizak?  :lol:
ma to je najmanji problem :lol: :lol: :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: rafa on May 03, 2009, 05:00:48 PM
The Beach Boys - Kokomo (Soundtrack Cocktail) (http://www.youtube.com/watch?v=7rBjpjEAi24&feature=related#lq-lq2-hq)

:girl_blum:

Umesto TC ubaciti po zelji.   :girl_in_love:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Xe on May 16, 2009, 09:33:48 AM
Imamo porodicno razradjen plan kako sto bezbolnije uloziti novac, sa sve nacinima otvaranja racuna u svajcarskoj banci. naravno, nikad nismo uplatili loto, a sumnjam da cemo i pokusati.
Ali je lepo mastati :)
Inace, kad se dobitnici jave, organizuje im se sastanak sa direktorom, i oni im odmah ponude stanove, kola, racune, tako da pare prakticno i ne vide.
Ali je sve to slaba vajda. Ko ne ume da stvori, ne ume ni da zadrzi.
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Elanor on May 16, 2009, 11:22:49 AM
prosle nedelje je na euromillions premija bila 126 miliona  :o. jedan dobitnik, u spaniji.
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Elanor on May 16, 2009, 11:25:58 AM
inace, meni bi veliki dobitak predstavljao prvenstveno should i stay or should i go dilemu.
Title: Re: Zamislite da...
Post by: AnaK on May 16, 2009, 04:51:40 PM
Ja bih volela da ga dobijem. A onda bih to lepo rasporedila na štednju i zadovoljstva.
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Bebel on May 16, 2009, 05:08:00 PM
milion i po evra? jaoooo....svasta bih radila :girl_in_love: ... deca, skolovanje, stednja, putovaaaaaanjaaaaa..... :balavi:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: janavi on May 22, 2009, 09:22:07 PM
igrala loto sa drugaricom
imale smo obe po jedan pogodak :lol:

izvučena sedmica, u BG
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Vockica on May 22, 2009, 09:40:25 PM
Quote from: jackie on May 02, 2009, 10:51:56 AM
nas 4 koleginice svake nedelje  igramo loto i mastamo  :)

I mi isto! Imali 4 broja prosli put.Blizu,bliizu  :rofl:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Kafica on May 22, 2009, 09:43:42 PM
Jesam li vam već rekla da je moj svekar pre 2 godine imao 6 na loto-u? :girl_smile: Bilo ih je nekoliko, dobitak je bio oko 200 000 din. Taman za letovanje.
Title: Re: Zamislite da...
Post by: maripoza on May 22, 2009, 09:53:45 PM
Pozajmis mi svekra za sledecih nekoliko izvlacenja? :D
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Deda on May 22, 2009, 10:34:15 PM
Za ovo je kasno, dobio neko iz Bg...ja sve mslim da je Narodna lutrija dobitnik :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Dawn on May 22, 2009, 10:41:28 PM
Hau mač?
Title: Re: Zamislite da...
Post by: NenaS on May 22, 2009, 11:22:28 PM
7 pogodaka - 1 - 232.255.670,00
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Dawn on May 22, 2009, 11:44:43 PM
 :o
Title: Re: Zamislite da...
Post by: stacka on May 23, 2009, 06:35:01 AM
Quote from: Deda on May 22, 2009, 10:34:15 PM
Za ovo je kasno, dobio neko iz Bg...ja sve mslim da je Narodna lutrija dobitnik :lol:

Ovako nekako i ja mislim... ali me to ne sprecava da i dalje igram :-[
Title: Re: Zamislite da...
Post by: janavi on May 23, 2009, 07:29:45 AM
nema tu šta da se misli, igre na sreću su matematički tako napravljene da onaj ko ih organizuje uvek dobija :mrgreen:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Finalina on September 22, 2015, 11:53:23 PM
1,5 milion :think:

nasumično dala onima kojima je potrebno u ovom trenutku, a to je onda isto čista sreća za neke, ako se razumemo...kako došlo tako i otišlo

izračunala bih koliko je potrebno za dobro školovanje dece

kupila bih jedan plac i izgradila kucu, sa pratecim objektima za zivot van grada

povela bih porodicu u juznu Ameriku, na skijanje, obavezno.... u povratku preko Afrike otisli bi na malo krstarenje

ostavila bih pare sa strane za kola, za njih dvoje, kada porastu

pokrenula bih jedan posao koji zelim

otvorila bih poslastičarnicu za sebe i pitala unu da li mogu da joj poklonim salon, iznajmila bih missl stan i kupila kartu za lm da dodje ovde vec jednom

naravno, kupila bih sebi kartu da odem kod glitt na malo duze i da sa njom uredim firmu koju sam dva reda iznad otvorila  :girl_haha:

otisla bih na putovanje, mozda i sama, da obidjem daleki istok  :girl_in_love:

povela bih cerku u NY u šoping

kupila bih bratu stan, kola i najbolju kameru

kupila bih sebi stan na Malti

napravila bih veliku žurku, samo za nas
sve što ostane podelila bih na pet delova
imam li dovoljno? :rofl:


Title: Re: Zamislite da...
Post by: Unabebili on September 23, 2015, 12:55:04 AM
Quote from: Unabebili on May 02, 2009, 12:15:04 AM
aaaaaaaaaa, pa ' de me nadjoste sa temom??? :lol:

1. Kupila bi ocu stan u istoj ulici gde sam se rodila i gde smo proveli dosta sretnih decenija (kucna pomocnica ukljucena u cenu stana dozivotno :rofl:)

2. Kupila par hektara negde u lepom delu Srbije, ogradila debelim i visokim zidovima, izgradila kucu od maksimu 120 kvm, opremljenu fuuuuuuuullllll - shuma i potoche ukljuceni u tih par hektara ;D )

3. Ostatak bi zavrsio pristojno orochen u nekoj svajcarskoj banci


4. Jedno sto 'iljade odvojila da obidjem destinacije koje oduvek zelim da obidjem.

Tek kad bi zavrsila stavke 1., 2., i 3. , rekla bi ocu da se spakuje polako i dala mu kljuceve, muzu da se spakuje - brzo :rofl:, bez kljuceva :music:

iste su mi zelje... :-[...

samo bi se za ovaj daleki istok prikljucila finki .... :girl_haha: :love32:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: Glitter on September 23, 2015, 01:05:03 AM
Putovanje i obrazovanje :)
Title: Re: Zamislite da...
Post by: cici on September 23, 2015, 12:42:15 PM
Mislim da cemo Finki morati da dodamo :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: kalimero on September 23, 2015, 01:57:46 PM
i men' se cini :lol:
Title: Re: Zamislite da...
Post by: senka on September 23, 2015, 02:06:01 PM
 :lol: :lol: