Main Menu

Dileme neiskusne mame :)

Started by Pepi, December 14, 2011, 10:01:28 PM

Previous topic - Next topic

Elanor

alergija na mleko nije na laktozu, vec na kazein. netolerancija na laktozu nije alergija (reakcija imunog sistema), vec problem s crevima koja ne luce dovoljno enzima za razgradnju laktoze. btw, majcino mleko ima znacajno vise laktoze od kravljeg.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Pepi

A jel smem Petru da dam višnje, trešnje? Dobila sam divne višnje, a ne znam smem li i kako da mu ih dam?

Tchi

ja znam da ne sme crveno, pod to sam podbrojala i tresnje i visnje pored jagoda, mada nisam sigurna


Lani

Quote from: Pepi on June 04, 2012, 06:28:52 PM
A jel smem Petru da dam višnje, trešnje? Dobila sam divne višnje, a ne znam smem li i kako da mu ih dam?

Ja mojima nisam davala višnje i trešnje tako, samo u kašicama, u prvoj godini života.

cici

Visnje sam mesala sa pirincem, propasiraju se da se skine kozica kroz cediljku pa se pomesa sa pirincem.Ne znam kako bi drugacije moglo.
Sofija je obozavala, Andrija nije hteo.


cici

Ne secam se od kad mogu visnje ali je sigurno bila starija neki mesec.


Vila

Davala sam im višnje u Juvitana kašicama, ne sećam se da sam ih ja spremala. Ali ovo kako cici kaže mi zvuči ok, ako mu se dopadne. Višnje su zdrave :innocent:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

linga

Visnje isto u kasici samo, tresnju sam joj dala pre neki dan, nije joj se dopala  :)

cici

Zavisi i od visanja, neke nisu mogle da se jedu koliko su bilje kisele a secer nisam dodavala.


Pepi

Višnje će da završe u kolačima  :girl_haha:
Hvala vam!  :bighug:

Finalina