Naša iskustva sa novim gripom

Started by senka, November 15, 2009, 03:23:32 PM

Previous topic - Next topic

senka

AnaK šta kaže ks? drž'te se  :kiss1:
Linga  :bighug:

sorciere, kako je kod vas, šta kaže dr?  :bighug:

M. kašlje i deluje mi iscrpljeno (ostali na svojim radnim zadacima  :D)
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Margarita

Joj koliko malih bolesnih. :(
:bighug: da brzo prodje.

Plava Baklava

Za brzo ozdravljenje svih bolesnih  :bighug: :love32:


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

Oli

Joj  :(
Zelim svim drugarima da brzo ozdrave!

linga

Hvala svima, po poslednjem popisu bolesnih kod Lingica, troje, a mm me zvao da mi kaze da i njega hvata  :crycry:
Bar se Jani temp. smirila, kao sto je dr i rekla.

stacka

Linga, pa jel to onda znaci da nije ovaj novi grip ili sta?

:bighug: za sve bolesne klince i klinceze
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Ivy


NenaS

Kod nas troje rekonvalescenata, Anu tek pocinje da hvata i troje jos odolevaju... :blink:
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

senka

Quote from: NenaS on November 16, 2009, 02:33:45 PM
Kod nas troje rekonvalescenata, Anu tek pocinje da hvata i troje jos odolevaju... :blink:

napiši malo simptome, tok bolesti, terapije... :kiss1:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

NenaS

Kod svo troje u pocetku jako visoka temperatura, bol u grlu i kasalj, mm i ja nismo imali neku izrazenu kijavicu, Nikola jeste - al on i inace cesto smrce, glavobolja i bolovi u misicima, slabost, pospanost. Mm pije kliacil, Nikoli su prepisali hemomicin - a ja sam "najbolje" prosla, u drugom izvlacenju, injekcije jugocilina..U prvoj turi sam pila pentraksil - ali ocito nikakva vajda od njega..Brufen za obaranje temperature i cajevi, cajevi, cajevi...Ana ide nasim stopama - nazalost..Osim sto je meni dr-ka pomenula da se izolujem (?) od ostalih ukucana niko nije ni pominjao grip - konstatovali jaku upalu grla kod mm i Nikole, a meni je sad na kontroli rekla da sam "puna slajma" i da to mora da se iscisti..
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

senka

meni sve to deluje kao grip
jel ste radili ks?
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Dawn


NenaS

Quote from: senka on November 16, 2009, 03:20:49 PM
meni sve to deluje kao grip
jel ste radili ks?

Ne niti je ikome to predlozeno. Samo su nas "prodrljali" nabrzaka i prepisali antibiotike..
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

AnaK

Mi došli s pregleda, znamo samo da su pluća čista i grlo crvenkasto. Ona misli da nije grip. Temperatura i dalje niska.
Janko 23.7.2002.

emge

AnaK, a KS jeste li radili na kraju?

:kiss1: da T ne raste ponovo.