Main Menu

Novogodištarije

Started by AnaK, November 23, 2009, 07:23:45 PM

Previous topic - Next topic

Plava Baklava

Quote from: Pepi on November 24, 2009, 02:00:48 PM
Baklavice, jel adresa ista kao prošle godine?

Ista, ista i nadam se da se jos puuuuno godina nece menjati, osim ako nam ne padne s neba neka pariska  :rofl: :rofl: :rofl:

Quote from: AnaK on November 24, 2009, 01:39:32 PM
Marty  :bighug: :lol:

Baklavice, ja nemam naviku slanja čestitki, samo nekoj rodbini  :-[ ali rado ćemo poslati Vasi, daj adresu  :kiss1:

Hvala  :love32: . Saljem  :kiss1:


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

Pepi


Tchi

aaa zavidim vam sto su vam deca dovoljno velika da mozete da se igrate sa novogodistarijama


AnaK

Janko 23.7.2002.

Lani

Quote from: Tchi on November 25, 2009, 09:52:56 AM
aaa zavidim vam sto su vam deca dovoljno velika da mozete da se igrate sa novogodistarijama

Pa šta te sprečava sama da se igraš?  :turpija:

AnaK što plačeš?

AnaK

Ne umem da objasnim. Možda zato što mi to nije profesija, pa nema smisla da kupim ni 1% onoga što mi se dopada  :ces: Ima fantastičnih, fantastičnih, fantastičnih stvari i sitnica  :girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

Glitter

Quote from: AnaK on November 25, 2009, 02:23:52 PM
Ne umem da objasnim. Možda zato što mi to nije profesija, pa nema smisla da kupim ni 1% onoga što mi se dopada  :ces: Ima fantastičnih, fantastičnih, fantastičnih stvari i sitnica  :girl_in_love:
gledala sam ovaj sajtic pre neko vece i ima divnih stvari  :girl_in_love:
samo da dodjem u bg i da se snabdem

Tchi

Quote from: Lani on November 25, 2009, 02:19:48 PM
Pa šta te sprečava sama da se igraš?  :turpija:

AnaK što plačeš?
mislis da necu  :-[ mada opet nije to to


senka

nabacila sam xmas temu i mislim da mi je to krajnji domet :-[
apsolutni antimaštoviti antitalenat za bilo kakvo kreatvni ručni rad  :crycry:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Despina

ovo ce biti nas doprinos bozicnom market, nista specijalno ali bitan je zajednicki rad :love32:
i pahulje su sjajne :clap:napravicu jos par komada

A, L, S

simply


AnaK

Janko 23.7.2002.

Saska

Quote from: senka on November 25, 2009, 08:12:03 PM
nabacila sam xmas temu i mislim da mi je to krajnji domet :-[
apsolutni antimaštoviti antitalenat za bilo kakvo kreatvni ručni rad  :crycry:

Nisam baš htela prva da se prijavim :lol:, ali isto ovako. Gledam onu pahulju i ništa mi nije jasno.

anelore

Quote from: senka on November 25, 2009, 08:12:03 PM
nabacila sam xmas temu i mislim da mi je to krajnji domet :-[
apsolutni antimaštoviti antitalenat za bilo kakvo kreatvni ručni rad  :crycry:
I ja ovako.
Mislim da ce mi ove godine najveci kreativni domet biti da nagovorim MM da kupimo jelku i ukrase za jelku i okitimo je - do sada se tome opirao, ali sada imam dovoljno glasnog i artikulisanog saborca.

Deda

Quote from: Saska on November 26, 2009, 08:29:50 AM
Nisam baš htela prva da se prijavim :lol:, ali isto ovako. Gledam onu pahulju i ništa mi nije jasno.
Kad tebi nije jasno onda me nije  :-[ sto i meni nije jasno. Mada ja nisam imala nameru da pravim nego da dam vaspitacicama...Neda ce mozda da zapamti  :crazy:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006