Main Menu

Novogodištarije

Started by AnaK, November 23, 2009, 07:23:45 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Janko 23.7.2002.

Urbana

Mi okitili davno....trazila sam prirodnu, pa sam svakoj nasla manu, svakoj je vrh siromasan.... imala sam Pancicevu u dvoristu par godina i letos je presadimo sa jednog na druge mesto, prvo bila bas lepo zivnulai onda negde u septembru pocela da vene. Kupila sam jednu manju lepu pravilnu u saksiji, pa cu je presaditi u toku godine kad naletim na veliku lepu saksiju i negovati, ali veliku mi bas tesko naci.
Panciceve su zista najlepse i najpravilnije.

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Ne bojim se nacizma i terorizma imam strah o pomodarstva i primitivizma

Urbana

Quote from: Zumbulica on December 16, 2013, 09:49:02 AM
Pravile smo ove jelkice, kod Eme ce imati prodajnu izlozbu ali iskljucivo napravljenih ukrasa, svasta cemo jos da pravimo  :girl_in_love:






Ali nista bez

How to make an easy and pretty Origami Christmas Tree

Ovo je bas super, moram Moniki da prosledim onaje trenutno u fazonu origama
Ne bojim se nacizma i terorizma imam strah o pomodarstva i primitivizma

Margarita

urbana, divna jelka :girl_in_love: I noktici :love32:

Urbana

Ne bojim se nacizma i terorizma imam strah o pomodarstva i primitivizma

Plava Baklava



moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

Zumbulica

Urbana, bas vam je lepa jelka  :girl_in_love:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Finalina

sinoc smo uneli jelku u kucu, bas je velika, mislim da smo joj nasli dobro mesto jer ove godine je sve malo drugacije u rasporedu, a opet i jako slicno ...

videcu veceras kako cu da ukrasimo i okitimo...

naravno, teheranski stil ce svakako biti zasptupljen kada je jelka u pitanju, imamo i neke nove ukrase, sve cemo da okacimo :rofl:

gasha

bas je lepa jelka  :girl_in_love:
i nasa je ove godine ista a drugacija  :girl_in_love:
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

AnaK

Paaaaa, nisam kriva, časna reč, izašlo mi na fejsu. :cigar: A mnogo mi se sviđa, i baš je jednostavno, posebno imajući u obzir da i žice i kugli i trake ima kod Kineza  :girl_haha: To pod uslovom da nemate ovakav ofinger sa hemijskog čišćenja  :girl_haha:

Janko 23.7.2002.

MissL

Super je, bas jednostavno
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

AnaK

Pročitala prvih 30 strana teme, pa da izdvojim šta bih baš volela za ovu godinu.

Prvo, napokon ovo:



http://www.craftstylish.com/item/28838/how-to-make-a-snowstorm

Zatim, ovo:

Quote from: Gizmolina on November 27, 2009, 10:20:59 PM
A sto mi je ovo divnoo  :girl_in_love:



Ali pravila je Glitt, i mnogo su nežni. Pada mi na pamet da bi možda mogli od nekog majstorskog belog lepka, silikona za fuge ili već tako nešto. Da bude belo i čvrsto, i u tubi  :girl_haha: Lani da pita žmua  :flower:

I ovo mi je mnogo slatko, nabasah tražeći tutorijal za one ukrase od ajsinga:

http://namiotle.widmo.biz/6376/choinka-ze-wstazek-lub-tasiemki/

Možda će biti ovih kupa od stiropora u hobi radnjama ili kod kineza. Da li postoje ove kratke špendale? :think:
Janko 23.7.2002.

Glitter

jao ovi ukrasi od ajsinga su mi bili divni jedne godine, preziveli su i do sledece  upakovani izmedju salveta poredjani u kutiji na suvom mestu

AnaK

Pisala si da si odustala od slanja SS paru, jer ne bi preživeli transport. Ako ne bi preživeli transport, za moje živce nisu :lol:
Janko 23.7.2002.

Glitter

rekla bih da ih ima...ako nema uposli manfreda da ih prepolovi  :girl_haha: