Main Menu

Tips & tricks-fondan

Started by cici, February 09, 2010, 09:11:57 PM

Previous topic - Next topic

cecabc

#1575
Pozdrav cure!!!Evo i ja da se priključim,isčitala sam pola foruma,još nekih pedesetak strana...
Nova sam u ovoj oblasti,al sam zadovoljna kako sam startovala(pustiću slike kad se ušemim ovde).
Ja to jako optimistički,fokusirala sam se na pravljenje figurica sa namerom da ih prodajem i zaradim koj din !! :)
U Torteku sam naručila par modla i boje i krenula!Imam puno ideja i uspešno ih ostvarujem...
Jedino su mi nekako velika slova iz kompleta 50 modli pa ako je neko zainteresovan ,prodala bi ih ili menjala za manja!
Pravim figure poznatih dečijih likova,slova (npr srećan rođendan),ukrase na žici...
Da ne davim puno za prvi put
                                         Pozdrav svima !!!

AnaK

Janko 23.7.2002.

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

cecabc

Evo mojih početničkih figurica !! :)





Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Lani


cecabc


Margarita

slatke :)
fondan pravis ili kupujes?

stacka

Samo napred, vremenom ces biti sve bolja i bolja :)
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

cecabc

#1583
Cure,
Da li vi pravite fondan(po minjinom receptu)od šećera u prahu "c" ili od nekog drugog tj.jeftinijeg?Jooj,ja kao probala sa tom jeftinijom varijantom(da uštedim) i užas!
Da li je do toga ili ko zna čega,nije mi ispao kao uvek,nekako se šećer oseća pod prste,nije tako gladak!
Bojim se usuditi da tim prekrijem tortu!!
Imate li neku sugestiju,predlog??!!

cici

Svima nam se desava ne znam da li radi ali cu da probam svakako ovih dana.

http://sugarteachers.blogspot.com/2010/03/oops-how-do-i-fix-that.html


rafa

10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

cici

Ako ces velike kocke, onda ti je lakse prva.A faca nindze je laka, i ona marama kako god je motas bice dobro.


Deda

Imam samo jedan komentar  :girl_impossible: sta ti to treba   :lol:
Ali drzim fige i navijam  :dance1:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

cici



gasha

ja sam prosle godine pravila 3 kocke , ali je bilo prevruce i topio mi se fondan  :crazy:

ova gornja je laksa
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.