Main Menu

Lak za nokte kao flomaster

Started by janavi, March 25, 2010, 01:10:48 PM

Previous topic - Next topic

Finalina

ne znam koliko imam lakova, skoro pobacala gomilu.... da, ja sam poznata po tome da gomilam kozmetiku, prvenstveno zato sto je ne koristim :D

Quote from: Ivy on May 28, 2010, 10:13:16 PM
ali napr. ako imam na rukama frens, na nogama moze bilo koji ...ali ako nemam frens onda mazem istu boju  :crazy:
isto

AnaK

Ne mogu da dam link direktno na olovku, ovo nije sa nalepnicama, samo olovka. Stoji sa leve strane i može da se klikne na nju. Evo kako se koristi:

[LIVE-TEST] ESSENCE FRENCH MANICURE & PEDICURE PEN
Janko 23.7.2002.

Ivy

Quote from: cici on May 28, 2010, 10:17:41 PM
Ako ga nisi otvorila sigurno je još dobar.

I zimi i leti uvek imam namazane nokte i na rukama i na nogama.

bacila sam ga;)

mackala sam i ja dok mi nije dosadilo svaki dan da skidam i mazem... zbog cipela i patika to "traje" do prvog obuvanja...posle ne lici ni na sta...zato mackam bezbojni:)

Opi lakove u CG ne nalazim :(

Finalina

koristila sam i olovke i krejone, ali moraju bas biti dobri da bi lepo izgledalo ( ja sam imala neke kupljene u USA, a pošto se oni baš lože na nokte bili su i dobri - "tammy nail" i jos neki slicni njima )

"jessica" ima dobre lakove i zezalice za nokte

cici

Kako ne mažem french i dalje se kunem u OPI.U apotekama je preskupo i dalje tako da ili sajam ili sa sajta Nail line može da se poruči ako se znaš koje boje hoćeš.

Lani

Glitter

maybelline colorama su odlicni

maxic

Quote from: Lani on November 08, 2010, 04:36:16 PM
OPI je zakon.  :girl_in_love:

Mislim isto.

Na rukama najcesce nijansa crvene, roza,  lila, bijele i na stopalima takodje.  Probala sam par puta neki plavi, ljetos, sama sebi izgledam kao da mi je neko prebio prste. Zuti, zeleni  crni,nikad nisam ni probala.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

cici

Probala sam skoro crni iako sam teški protivnik, i moram da priznam da ne izgleda toliko grozno kao što sam mislila.Ne znam da li bih kupila ali uopšte nije bilo loše.Videla sam enki OPI sa krupnim šljokicama i taj izgleda baš dobro, bar u bočici.

Ivy

Quote from: cici on November 08, 2010, 10:01:38 PM
Probala sam skoro crni iako sam teški protivnik, i moram da priznam da ne izgleda toliko grozno kao što sam mislila.Ne znam da li bih kupila ali uopšte nije bilo loše.Videla sam enki OPI sa krupnim šljokicama i taj izgleda baš dobro, bar u bočici.

uzmi tamno tamno ljubicasti...izgleda kao crni...i mnogo ljepse izgleda:)

cici

Ma imam ja razne varijante tamno ljubičastog nego sam htela da probam kako izgleda crni baš.

Glitter

pupa ima fantastican tamna sljiva boju, matiran

cici

Ne navlači me :D ne odustajem od OPI-ja :D imam i mat i sjajni i šljokičasti :rofl:

Glitter

ma ja to zbog cene...pupu placam 3e :lol:

cici