Bubice, kamere i sl za polaganje ispita:))

Started by Dada, April 28, 2010, 07:37:12 PM

Previous topic - Next topic

janavi

kod nas su se masovno radili godišnji zadaci - to su neki kao mini projekti
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

maxic

'vako: studirala sam na Pravnom, nije bilo sanse da se tako nesto izvede u moje doba, jer se sve usmeno odgovaralo i to po troje vuku pitanja. Ne znam da li bih tada imala petlje da pokusam, iz ove pameti ne bih.
However, na Ekonomskom bilo ih je sto to radili bas uspjesno, silu ispita polagale.
Ja sam jednom isla da budem u timu koji diktira/trazi. Znaci neko ima slusalice, prilijepljene za vrat, pa pokrivene kosom, i mikrofon u kosulji. 10 studenata izvlaci pitanja( koja su naslovi lekcija , a postoje u sadrzaju knjige isti kao i u pitanjima). Jedni pisu koncept dok drugi odgovaraju. Pomagaci citaju spisak, onaj sto odgovara lupi mikrofon kad ubodu pitanje. Onda krece diktiranje, tako da se to procita i sroci do odlaska na usmeno odgovaranje.
Tog puta, kad sam isala da diktiram, pohvatano ih je 3-4, tako da smo obustavili akciju, jer je profesor svakj curi trazio da zadigne kosu i pogleda usi.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Nanny Ogg

Quote from: Lani on April 28, 2010, 07:50:17 PM
Nemam iskustva s tim, ja sam bila štreberka. ;D
Na pismenim ispitima kod nas na faksu nije baš moglo da se prepisuje koliko se sećam. Domunđavanje je bilo moguće i to smo koristili kad možemo ali baš ono da izvadiš puškicu...
A da varam na usmenom ispitu, kad sam licem u lice sa profesorima, pa to nije bilo šanse.  :lol: Preveliki je to rizik, da ne pominjem loše posledice ako te uhvate.

Srednje škole se slabije sećam ali znam da je bilo profesora koji recimo uopšte nisu obraćali pažnju na kontrolnima šta radimo, mogao si i svesku da izvadiš ako si hteo.

Isto, sve isto...od A do S  :girl_haha:

Ajte zene, ne dram'te

Dada

Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Dada

Inace, ovu svoju osobinu, ili kako li bi je vec nazvala smatram velikom manom :crazy: Nervira me sto je Milica pokupila to od mene, sva se paralise pri samoj pomisli da nesto prepise dok je Djina pravi prevarant, njoj je sve to zezancija :lol: Ona je povukla na tetku srecom ;D I kako u skoli, tako i u zivotu, Djina u svemu prolazi 100 puta bolje  :crazy:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Unabebili

Ja sam bila idiot koji je ucio.
Sve.
Ni jedna fucking puskica, sem jednom.  Matematika je bila u pitanju.

Ne volem!  :D N'umem  :D Necu da je ucim.  :D Tacka.

Tad sam bila i uhvacena i to na najgluplju mogucu foru.
Detalji naknadno, reci cu samo ovo: koga majka prokune, taj obavezno padne ispit.  :rofl:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

:ph34r:

prepisivala na pismenim :D .. sa sopstvenih puskica..majusnih ..jednom sam htjela i na usmenom gdje su svi polagali na gotovim konceptima da to odradim i toliko sam se oduzela da nisam znala kako se zovem :lol:

a sto se bubica tice Dado od kako nas je bolonja pocastila svojim prisustvom usmeni ispiti se rade uglavnom pismeno  :innocent:

kod nas postoje neki ometaci al mislim da ne mogu bas sve da sprijece...uglavom vec smo ustalili kazne za razne vrste prekrsaja  :lol:.. od prepisivanja sa svojih listica (sto ja ne bih kaznjavala) do mobilnih telefona i bubica ..mislim da je maximum zabrana studiranja od godinu dana  :innocent:

imamo i jednog kolegu koji smatra da bi tu tehniku koju koriste za sverc trebalo unistavati na licu mjesta prilikom otrkivanja ..cekicem  :crazy: .. dodje domar i razbije cekicem napravu  :crazy: :crazy:

Dada

Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Quote from: Dada on April 28, 2010, 09:36:44 PM
Kakve su profesorke, odmah o sankcijama :lol:

:D pa da znas sta ti slijedi

Deda

Ja nisam prepisala ni kad me je asistent ostavio samu u ucionici   :girl_cray:.
Toliko me je provalio da sam za to nesposobna. :wall:
Na ispitu iz matematike, dezurao asistent sa matematike koji me je spremao. Glup on-glupa ja, on ne sme da pridje, ja ne smem da ga pogledam  :lol:
Zato je moja cerka okrenula resenje u jednoj novini da prepise lavirint i pita e -je l nema veze mama sto gledam u resenje. :crazy:
Velika mama na to-  :blink: i pocepa resenje.
Glup se rodis i ostanes , samo lajes a decu isto ucis  :wall:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

:rofl:
ne brini dedo to je u genima dzaba vaspitavas pogresno :lol:

janavi

kod nas je sad
zabranjen izlazak 2h (od 3)
zadaci mogu da se iznesu samo na samom kraju
ko koristi mobilni u bilo koju svrhu diskvalifikovan
dobijaju olovke i samo sa njima je dozvoljeno pisanje (uhvaćene neke kamere kao olovka)
pišu na sveskama koje se kupuju u skriptarnici
one se skupljaju na ulazu, pomešaju i podele
pravi se plan sale, ko gde sedi
i naravno dežurni
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Dada

Dedo :sissyfight: pusti dijete, ja bogami Djinu pohvalim svaki put kad se snadje a snalazi se svakodnevno :lol: To dijete ne pipa knjigu a odlican je djak, uvijek ima domaci i ako je uhvate nespremnu jednom godisnje ona se izvuce :lol:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

gasha

nisam nikada prepisivala, u srednoj mi nije ni trebalo, streberka  :-[, a na faksu nije vredelo, niti imas od koga da prepises, niti ima sanse da znas pitanja. Svaki prof na licu mesta daje zadatke.
Bilo je par pokusaja ali vrlo brzo stopirano.
svi ispiti imaju i usmeni deo , sa razgovorom i izvodjenjem dokaza na tabli, diskisijom i ne treba da vam napominjem da smo na nekim usmenim ispitima mogli sve da koristimo, potpuno otvoreni ispiti i da su ljudi padali.

Sada, pustim ih da prepisuju, pa ni to ne umeju.

a bubice i sli, isto bi kao onaj kolega na Ph  :rofl:
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Lani

Moja kuma je, dok je radila u školi, govorila klincima: Vi prepisujte ako mislite da možete da to izvedete pored mene. Ko uspe, svaka mu čast na snalažljivosti a ko ne uspe... :lol: