Main Menu

U park bez roditelja

Started by MissL, June 17, 2010, 12:24:51 PM

Previous topic - Next topic

cici

Quote from: gasha on June 07, 2012, 10:22:19 PM
K ide sama u skolu, posle skole ostane sa drustvom u parkicu, javi se telefonom kad krece , i funkcionise
ona to zeli, a i ponasa se adekvatno
D jos nije dobio tu slobodu  :D
A i on kao i Andrija ce je dobiti ranije nego sto su sestre.

Finalina

gasha

Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

cici

Quote from: Finalina on June 07, 2012, 10:43:52 PM
ne .... :nokti2:
Onda je skoro pa sve jedno koliko je daleko, taman sam htela da ti kazem da ovo moje i tvoje nije isto :rofl:

Finalina

danas sam bila bas opustena, ali nije mi svojstveno da budem takva na tu temu :lol: ... popustam lagano, popustam  :innocent:  ... ma imam ja pomoc prijatelja :D (ovo starije dete je iskusilo "sam napolju" sa drugaricom oko njene kuce i tu sam ja kapitulirala :rofl: ) ... prosleg vikenda je isla sama, u nasem kraju, od drugarice do kuce, bila je jako vazna, jako  :girl_haha:

cici

Pa jesu vazni, osecaju se odraslo.

Masha

Quote from: Finalina on June 07, 2012, 10:52:04 PM
danas sam bila bas opustena, ali nije mi svojstveno da budem takva na tu temu :lol: ... popustam lagano, popustam  :innocent:  ... ma imam ja pomoc prijatelja :D (ovo starije dete je iskusilo "sam napolju" sa drugaricom oko njene kuce i tu sam ja kapitulirala :rofl: ) ... prosleg vikenda je isla sama, u nasem kraju, od drugarice do kuce, bila je jako vazna, jako  :girl_haha:
ih,bre, ma ona je iskusna :lol: a kad su zaradile one silne pare prodajuci kamenje i crteze :rofl:

Deda

I N.se vija biciklom po brdu , po istom seta kao seka Persa sa drugaricom  :lol:. Andrija za sad igra klikere van mog vidokruga  :nokti2: ali ga cesto obilazim . To naravno nije isto ao kad vasa deca izaju u park :nesvest:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

jel

vuki sam ide do skolskog, ponese mobilni &loptu i sve je ok :pljucka:
i mnogo je ponosan
My name is Luton, Robin Luton :lol:

Finalina

Quote from: Masha on June 07, 2012, 11:07:27 PM
ih,bre, ma ona je iskusna :lol: a kad su zaradile one silne pare prodajuci kamenje i crteze :rofl:
eh iskusna, a sto je tek spremna da se bave trgovinom umetnostima :rofl:

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

martina

moji idu sami u skolu jos od kad imaju 9 godina. luka i martin. titi nije mogla, jer su oni bili mali, pa ih je deda vodio

i od tog proljeca su poceli da ostaju sami u parkicu poslije skole. mislim - sami - tu su mame, tate i babysitteri sve ostale djece, jedino ja, nemajka, na poslu ili kuci

nas kraj je stvarno bezopasan, sto jes-jes, svi se znaju ( a narocito svi znaju njih dvojicu)

a od proslog ljeta ( nepunih 12)  idu sami autobusima, subway-ima i to... od jesenas idu u skolu busom, a onda su poceli i kod prijatelja da idu prevozom
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

AnaK

Janko se od prošle godine (dakle, punih 8 ) povremeno sam vrati iz škole. To je 20ak minuta hoda, 3 prelaska ulice, od kojih suu dve baš velike raskrsnice (kod Meka kod Fontane na Nbg, i kod Carine). Da mi je prijatno - nije, ali... njemu mnogo znači, pažljiv je. :pljucka:
Janko 23.7.2002.

Finalina

AnaK

Pokupi nas neko od nas kolima. Ili mu pokupi torbu, a njega ostavi da se doigra u dvorištu :)
Janko 23.7.2002.