Main Menu

U park bez roditelja

Started by MissL, June 17, 2010, 12:24:51 PM

Previous topic - Next topic

chokoladica

Nisam citala dalje od prvog posta, pa odgovaram na temu uz nadu da do sad nije oftopikovano  :lol:

F sigurno nece ici sam u park bar dok ne krene u skolu, a i kad krene u skolu, neke vreme cu ja i dalje ici sa njim. Razmisljala sam dosta o tome, i ne mislim da je pravo vreme, ne zbog toga kakav je on, nego zbog toga kakvo je vreme (se razumemo?  :ces:  ). Za pocetak ostaje sam kod kuce i ide sam u prodavnicu kad smo napolju zajedno, i to je dovoljno sto se neke vezbe tice. Jos uvek ulicu ne prelazi dovoljno obazrivo, i imali smo situaciju kad se vracao iz prodavnice, ja ga gledam, a on krece da predje, auto ide, on ne gleda, ja viknem- on se uplasi i tako..  :hm:  Ali , sve i da je oprezan ne znam ni ja koliko, jok. Ne moze.  :D

MissL

AnaK thanx :kiss1: :bighug:
Kad smo kod ostajanja kod kuce, ostavila sam ga triput ja mislim na po pet minuta, prosli put na tri, i to uz igrice, dok bacim djubre. Iskreno, nisam ocekivala da ga nadjem  ispod kreveta, jedva sam ga izvukla :wall: mislim da to nikad pre nije uradio.
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

cici

Uplašio se?

Juče sam ih oboje ostavila same na 15 minuta, prvi put.

MissL

Ne, hteo je da se 'pravi da nije tu' :blink' :wall: objasnili smo se posle nekako
Stiv 24.11.2003.

cici

chokoladica

O znaci, ja sam naprednija od vas? Mi smo  kao ustalili to ostajanje kod kuce, s tim sto se on uprpi ako ostanem dva'es minuta u prodavnici. Poslednji put sam otvorila vrata i natrcala na stolicu. Kaze popeo se da viri kroz rupicu kad cu doci  :hm: Sreca nije bio na njoj, verovatno bi se prevrnuo... bladi hel..Oni i njihove ideje...

disco2000

Onaj moj je znao da ostavi L i "trkne po hleb" prosle zime :nokti2:
Ja sam proletos izasla na tri-cetiri minuta :nokti2: Opusteno je gledao crtani, cak je bio i zadovoljan :lol:
Moj kraj nije bas nesto za klince... voznja bajsa je SF :(

cici

Mislim da mnogo zavisi od deteta.Sofija je ostajala sama sa 6g ali mi on nešto nije pouzdan.Plašim se šta bi moglo da mu padne na pamet.Nju i sad gde ostavim tu i zateknem.

maxic

Ja sam Anju pustala prosle god. u HN ispred zgrade, na kratko, i do prodavnice( to sam nadgedala) i to su joj najljepse uspomeno in CG. Ovdje prosto ne mogu tako.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Zumbulica

Mi smo danas razmatrali kako Emu da posaljemo samu do prodavnice, mislim da necemo jos. Nasa ulica izlazi na prometnu, prolaze autobusi, ali saobracaj mi je manji problem jer se ona odlicno cuva. Problem su mi psi, ona je tako mala i sicusna, nema strah od pasa ali ne znam kako bi reagovala na neki znak agresije.
Neuporedivo se vise plasim za nju nego za Jelenu kad je bila njenog uzrasta, Jelena je otresita i snalazljiva.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

MissL

Jesi choko jesi :lol: bas sam se iznenadila
Ja o samostalnom prelasku ulice jos ne razmišljam, to mi je u njegovom slucaju, sto rece maxic SF.
I meni je frks od pasa, ovde su po kraju u coporima
Danas srecom pade kisa, malo se odmorih od osamostaljivanja :rofl:
Stiv 24.11.2003.

Xe

Moja sestricina je prvi put sama isla u prodavnicu kad je bila kod mene na par dana. Mi tada na prvom spratu, ulica slepa, saobracaja skoro da i nema, ispred zgrade majke sa decom, prodavnica preko puta. Nisam gledala kroz prozor. Bila je sva srecna i ponosna, pamti i dan-danas :)
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Finalina

Nema nade za nase osamostaljivanje u blizini kuce, ne racunajuci trafiku gde ima sladoleda i gde ne prelazi ulicu.
Objektivno ja sam za to da se deca "puste", ali subjektivno ne mogu da se upustim u sve to ovako okruzena ulicama i predaleko od bilo kakvog parkica. Selidba je jedini spas, za sve nas.

Deda

Sad sam smesna sama sebi  :lol: kad citam za vase prometne ulice u Bg  koje stvarno ne mogu da uporedim sa nasomulicom u Ja. Sto znaci- vodila bih ih do fakulteta za ruku :rofl:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Plava Baklava

Nece ici sam u park, cenim pre 10-te  :nokti2: U taj isti ja sam isla sa starijim devojcicama kad sam imala 3 i 4, ali je to bilo pre 40 godina  :o :nesvest:

Ne ide do prodavnice, ne voli, a i ne bih ga pustala iz nekih drugih razloga  :stop:

Pred zgradu, teoretski moze i tu se bas lomim. Imam sjajan pregled situacijwe, ali opet je tu dosta faktora zasto ne. Nista mu ne fali ni kad ja sedim neprimetno sa strane i cuvam psa  :rofl:

moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/