Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

Gost51

bubi

za vockicu i nasu dragu Saricu  :bighug:

linga

Hvala  :flower:
Nadam se da je ova temperaturica samo rezultat vakcine jucerasnje, malo joj je crveno oko uboda...

Iva

Linga,
i Srna je juce dobila 37.5 od vakcine kao i otok i crvenilo na butkici. Evo danas temp. nista a otoka skoro da nema. Koju vakcinu ste joj dali, kupovnu ili njihovu? Mi dali Infanrix i zadnja dva puta je imala reakciju.
I. 24.11.2006.
S. 30.4.2011.

Tchi

mi smo presli na babylove pelene, sada i maramice, jer mi je leon imao bas osetljivu kozu, odusevljena sam, a mendix maramice ne koristim za njih, ali za sve moguce brisanje po kuci ukljucujuci i pod uvek imam nekoliko pakovanja u rezervi, divno mirisu i taman vlazne koliko treba

linga

Iva, infantriks, ovo je treca doza, isam primetila prva dva puta reakciju. Čini mi se da sad nema temperaturu, neću ni da joj merim do presvlačenja.

Vockica

imamo jos jedan zubic!!!
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Saska

Danilo zubonja :love32:
Mali je poceo da mi pokazuje kad se ukaki. Prvo nisam ukapirala sta radi, ali dodje i krene da vuce pantalone na dole i da mi pokazuje na guzu.
I naucio je da odmahuje glavom, mnogo je smesan, sta god ga pitas on odmahuje.
Valja se po podu kad nesto protestvuje, ali pazi kako leze na zemlju, prvo sedne, pa se spusti na laktove, a onda pazljivo spusti glavu i tek onda krene da se valja :girl_haha:

linga

Ipak je bila reakcija na vakcinu :)
Vocko super za zubonjicu, mi sni mo ni blizu zuba...
Saska, jao sto je smesan :)

Lani

Zuba  :love32:
Super za Saru  :kiss1:
Saška, moš misliti valjda se po podu a tek se ispileo  :rofl: :love32:

Vockica

Bili smo kod dr Milicevica na kontroli. Sve je ok, nema spazma niti bilo kakve naznake astme. Mora jos malo ihalacija zbog slajma ali je ok  :clap:!

Mihajlo :love32:
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

jel

ijao kako su nam preslatki bebironi  :love32:  :love32:
My name is Luton, Robin Luton :lol:

Iva

Super za Saru i Danila!!!!  :clap:
I. 24.11.2006.
S. 30.4.2011.

Lani

Imamo novu reč - Be (Ben i Holi :girl_haha:).
Kad ih vidi na TV-u viče be be be i oduševljeno pokazuje prstom.

bubi

za zubice i pricalice  :bighug: