Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Kakve su vam bile reakcije na BSG?
Nama se oko 5-6. nedelje (kad i treba) prvo pojavio crveni ožiljak a sad se pojavila prava pravcata krasta i vidim i neki gnoj. Znam da je i Iva imala burnu reakciju ali se ne sećam kraste.
Svakako ću pitati dr, idemo baš danas da primi vakcinu ali su me zanimala i vaša iskustva.

Summer

Sara je imala bas, bas gnojanicu i krastu posle, samo se sasusilo, nista nisam dirala, dr rekla da je normalno. kod D je bilo dosta blaze.

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Lani

Thanks  :kiss1:
Sve sam bre pozaboravljala.  :-[

disco2000

Petra nema ama bas nikakvu reakciju...

bubi

stacka

Masa isto ovako kao Lani sto je napisala.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Gost51

neka krastica
ponekad cak tragovi na bodicu

Despina

Sonja je imala okromnu krastu, punu gnoja, koja je pri nekom kupanju pukla, sasusila se i sad ima pravi momacki oziljak :crazy:
A, L, S

Lani

Ivin je isto ogroman.

stacka

Gospodjica je stavila nogu u  usta, malo su joj ruke izgleda :girl_haha: i dize se u cetvoronozni polozaj :crazy:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

disco2000

stacka

Ja uopste nisam odusevljena sto je tako poranila :-[ guzicom ide u nazad i za cas posla zavrsi na kraju kreveca ispod one podloge za presvlacenje. Danas je taaaako vrisnula da sam ja pomislila da je ispala iz kreveca a u stvari je "dopuzala" do coska i zaglavila nogu :crazy:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

emge

Stačka, stvarno au :blink:

Marko vuče koljena, a baš sam danas primjetila kako je počeo da hvata stapala i da su mu interesantna. Još do usta nisu stigla, niti će tako brzo.

aleks

Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Lani

Jao Masha puzi unazad  :blink: a rodila se pre tri dana otprilike.  :girl_haha: