DIJETA...ko ce, ko ce , ko ce...

Started by Deda, May 04, 2009, 10:05:07 AM

Previous topic - Next topic

AnaK

Ma ja sam u stvari pristalica bio-ndividualnosti, i da ne odgovara sve svima. Meni se preskakanje doručka i što ređe jelo savršeno uklapa u moje iskustvo.  :girl_haha:
Janko 23.7.2002.

Praslin

Mislim da su retki obroci odlični za insulinsku rezistenciju. Meni najviše prija kad napravim noćnu pauzu od minimum 14 sati bez jela, a i skroz mi je ok da imam 2 obroka na dan + eventualnu užinu. Tako najbolje funkcionišem.



"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

AnaK

Da, verovatno je i meni to razlog. A to je rekla i endokrinolog u ovoj emisiji:

http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/rts-1/3062980/rts-ordinacija.html
Janko 23.7.2002.

AnaK

Janko 23.7.2002.

Praslin




"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco


emge


Praslin




"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

AnaK

Janko 23.7.2002.

Lani


AnaK

Baš, ja sam u dilemi i da li su noge možda muške  :think:
Janko 23.7.2002.

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

AnaK

Janko 23.7.2002.

emge

Meni je frizider manji problem, treba mi nesto za špajz :lol:

Deda

Meni treba narukvica koja grokce, izazovi su svuda oko mene  :crazy:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006