Main Menu

Ideje za rodjendanske torte

Started by Beatrix Kiddo, May 04, 2009, 02:17:09 PM

Previous topic - Next topic

cici

I nije toliko teško, samo što traje duže nego ovaj snimak.


Dawn

Kupi Deda paraćinski fondan pa da vidiš kako je lako :crazy:

Deda

Quote from: Dawn on June 24, 2009, 02:32:18 PM
Kupi Deda paraćinski fondan pa da vidiš kako je lako :crazy:
Onaj iz Duge? :crazy:
Nisam luda, njega koristim samo za bombice od kikirikija i jedva ga izvadim iz kutije...ne sumnjam da cu probati ali sa gum-pastom ili sa onom Minjinom ticino-masom i ne sumnjam da mi nece uspeti :rofl1:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

pra-sence


janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Aaaaaaaaa, Lego  :love32: Ako me ovo ne natera da probam fondan, ništa neće  :rofl:
Janko 23.7.2002.

Glitter


Oli

Ovo je super fora.
Sad shvatam da ja bespotrebno dramim zbog ne bas ravnih ivica.
Lepa je i ona poklon torta sa tog sajta.

disco2000

Quote from: Glitter on August 30, 2009, 03:36:43 PM
to  sam  prvo  videla  :girl_haha:
Pomislila sam da je tvoj sajt, reko' vidi kako je uznapredovala :love32: :rofl:

Glitter

u meni cuci skriveni talenat  :lol:...uskoro ce oktobar  :nokti2:

disco2000


Deda

Crna Marty :blink:...
Koliko lepo :girl_in_love:, toliko i  :crycry:(ovo zbog para...)
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Glitter

 :girl_in_love: divno marty druzis se sa vagama  :D

ja ne smem da pobrojim rodjendane u oktobru,samo nas troje ukucana smo se zgurali u 3,9,12  :D
svake godine mi treba kredit u oktobru, a ove jos i svadba drugarice 10.10.

ako me nema, skresali smo troskove prvo za kabal  :lol:

disco2000

I ovaj moj je Vaga, ali septembarska :)