Main Menu

Migrena, glavobolje

Started by cici, September 12, 2011, 10:15:19 PM

Previous topic - Next topic

disco2000

Kafetin je gadna navlaka :girl_sigh:

Nije mi skoro bilo bistro u glavi :lol:

cici

Ma i kafetin i panadol i sve na tu temu.


Margarita

I ja ne znam koliko mesecno pijem brufena, pocecu da pisem
Cim osetim da krece, popijem

AnaK

Probajte Magnezijum direkt svako jutro, jedno mesec dana, pa pratite ima li promene  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Margarita

Probala, pomaze mi malo, Ali kad potrosim kutiju nedeljama se ne setim da kupim :hm:

AnaK

Pa organizuj se, kad se smanji na ispod pola, ubaci u memoriju da kupiš drugu  :sissyfight: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Deda

Quote from: Margarita on November 26, 2015, 10:30:14 AM
I ja ne znam koliko mesecno pijem brufena, pocecu da pisem
Cim osetim da krece, popijem
Isto, neko vreme svaki dan  :girl_sad:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

emge

Uh, koliko vas ima redovne glavobolje :bighug:

cici

Danas idem po taj magnezijum pa da probam. Meni su se migrene drasticno smanjile, i sad me i nekako drugacije boli lakse podnosim ali bih da ih se resim koliko god je moguce vise.


vrana

meni ova koleginica rece da prestanem da uzimam lek cim krene glavobolja
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

cici

Jeste tako, objasnjavala je i meni neurolog zasto ali sam zaboravila.


Margarita

Ja ako cekam da pojaca, posle nagrabusim
Ne presrane od jednog leka, nekad se produzi I na 2 dana

vrana

isti slucaj, ali pokusala sam tog prvog dana kada mi je skrenula paznju, i stvarno je prosla sama, doduse posle 6 sati
kod mene je dobro to sto to nisu onesposobljavajuce glavobolje, samo je naravnoprijatnije da je nemam nego da je imam ceo dan
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

kalimero

ja nemam redovne, ali kad ih imam samo kafetin pomaze.....mada mislim da je to kod mene istripovano, dugme da mi das i kazes da je kafetin prosao bol, sigurno  :D
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Gizmolina

Ja sam nedavno otkrila Nalgesin.
Glavobolju imam od premora, od sinusa, pa kao dio PMS-a... Ove od sinusa i PMS Nalgesin rjesava ekspresno. Ove od premora ne rjesava nista  :'( samo cekam da prodje.
________________
Why oh why didn't I take the BLUE pill?
________________
Mihaela 1.7.2002.
Nina 20.1.2009.